Neler Yeni

20.000tl Poco F6 mı s23fe mi tercih etmeli

MerTaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mert Taha Engin
Xiaomi storeda kuponlarla beraber poco f6 19.999tlye düşüyor s23fe de aynı fiyat bandında ikisi arasında kaldım telefonda oyun oynamam kamera falan da önemli değil sadece sosyal medyada kaydiriyorum ve video izliyorum poco f6 ya daha yakınım daha yeni çıkış yaptığı ve gen3 cpusu olduğu için ama s23fe ninde küçük boyutlu olması ve tasarımı daha güzel duruyor kararsızim hangisi uzun vadede daha iyi götürür

XroysTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
XROYSTR
kesinlikle s23f şaşma.
uzun ömürlü gayet temiz bir cihaz

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Safa Beytullah kalaycı
Ever aynı soru bende de var ne yapacağız bakalım

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
483
İsim
Ali Mert Okuducu
S23fe yi bu kadar öne çıkaran nedir yani donanımsal olarak f6 daha iyi değil mi?
Zamanında donanımsal olarak iPhone 12yle falan kapışıyor diye poco X3 pro aldım. 2. Senenin sonundan itibaren yazılımsal olarak çok sinir etmeye başladı. güncelleme gelmiyor MIUI 13de kaldık. Bundan sonra ya s23fe ya da alabilirsem s23 alacağım bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
alper
Xiaomi storeda kuponlarla beraber poco f6 19.999tlye düşüyor s23fe de aynı fiyat bandında ikisi arasında kaldım telefonda oyun oynamam kamera falan da önemli değil sadece sosyal medyada kaydiriyorum ve video izliyorum poco f6 ya daha yakınım daha yeni çıkış yaptığı ve gen3 cpusu olduğu için ama s23fe ninde küçük boyutlu olması ve tasarımı daha güzel duruyor kararsızim hangisi uzun vadede daha iyi götürür
s23fe küçük boyutlu değil, 6.4 inç ekran olmasına rağmen kaba sayılır.
Ekran çerçeve kalınlığına takılmıyorsan s23fe'de tercih edilebilir
1000002058.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
alper
Çok yönlü düşünmen için şunlarıda ekleyim, f6 alırsan kılıf,nano ekran koruyucu,şarj aleti derdin olmayacak hepsi telefonla geliyor. Güzel jest bunlar. 90watt şarj gerçekten çok iyi, ben evdeysem şarj senaryom 20-80 arası kullanım şeklinde oluyor, 90watt max modunda %20'lerden %80'lere gelmesi 10-15dk felan sürüyor. Bu tür şeyleri de hesaba kat bence

şahin doğan

80+ Platinum
F6 al. Daha iyi pil, daha hızlı şarj, daha iyi işlemci. Aradıkların bunlar zaten.

MerTaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mert Taha Engin
Herkese teşekkür ederim ben tercihimi Poco F6 dan yana kullandım herkese iyi günler dilerim

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Safa Beytullah kalaycı
ya 3 yıldır poco f3 kullanıyorum hanımda x3 pro kullanıyıyor benim ki en ufak şeyde bile çok ısınıyor ve şarj soketi şarj kablosunu tutmuyor hanımınki de sürekli arızalanıyor günde 4 5 kere kendiliğinden açılıp kapanıyor ses tuşu bozuldu yaptırdık şarj soketini yaptırdık derdi bitmiyor şu anda da parmak izi yani kilit tuşu çalışmıyor uzun lafın kısası 3 yılda çöp oluyor cihazlar güncelleme işi de bitti sayılır iyi düşünün 20 bin verip 3 yıl sonra çöp olması var iphone tarzı bie şey alsak 7 8 yıl kaffamız rahat ben anlamıyorum ne yapacağız kafayı kırıp iphone 15 lere bakıyorum pro modelleri 70 k uzun süre kullanılır ve parasının karşılığını verir mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkese teşekkür ederim ben tercihimi Poco F6 dan yana kullandım herkese iyi günler dilerim
20599 tl değil mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
alper
teknik verileride paylaşayım alacaklara bilgi versin
Poco f6 Geekbench gpu puanı 8811
diğerleri aşağıdaki gibi
1000002059.jpg

ya 3 yıldır poco f3 kullanıyorum hanımda x3 pro kullanıyıyor benim ki en ufak şeyde bile çok ısınıyor ve şarj soketi şarj kablosunu tutmuyor hanımınki de sürekli arızalanıyor günde 4 5 kere kendiliğinden açılıp kapanıyor ses tuşu bozuldu yaptırdık şarj soketini yaptırdık derdi bitmiyor şu anda da parmak izi yani kilit tuşu çalışmıyor uzun lafın kısası 3 yılda çöp oluyor cihazlar güncelleme işi de bitti sayılır iyi düşünün 20 bin verip 3 yıl sonra çöp olması var iphone tarzı bie şey alsak 7 8 yıl kaffamız rahat ben anlamıyorum ne yapacağız kafayı kırıp iphone 15 lere bakıyorum pro modelleri 70 k uzun süre kullanılır ve parasının karşılığını verir mi

20599 tl değil mi
doğru diyosunuz 3 yılda 20bin ₺ vermektense bir iphone pro çekip 9-10 yıl kafa rahat kullanmak lazım hem de amorti eder bence

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Safa Beytullah kalaycı
diğerleri aşağıdaki gibi
Alıntıyı görüntüle

doğru diyosunuz 3 yılda 20bin ₺ vermektense bir iphone pro çekip 9-10 yıl kafa rahat kullanmak lazım hem de amorti eder bence
birde değer kaybetmiyor arkadaş nasıl bi ekosistem alıyoruz hep çöp oluyor android s 24 ultra alayım diyorum oda android ve pahalı

diğerleri aşağıdaki gibi
Alıntıyı görüntüle

senin şu testi görünce bende f6 alayım diyorum ama android ne biçim iş bir güncelleme vermek bu kadar mı zor arkadaş aç sunucuları yolla gelsin güncellemeleri çok kötü işlemcili telefonlar atıyorum sd 7 gen 2 bu gün android 14 alıyor diyelim 3 sene sonra android 17 alıyor ve bitiyor ama 3 yıl önce çıkmış sd 888 sd 865 8 gen 1 3 yıl sonraki android güncellemelerini almıyor vermiyorlar şimdi 7 gen 2 diyelim sd 865 ten sd 888 8gen 1 den iyimide android 17 18 neyse alıyor ap tal saptal işlemcili telefonlar meditek unisoc abuk subuk işlemciler and 14 sd 865 android 13 valla bıktım androidden

Son düzenleme:
Top Bottom