Neler Yeni

20-25 Bin TL 2K DDR5 Sistem Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Hasan Berk
Selamlar dostlar! Bana nvidia kartlı 2k bir sistem gerekiyor. Dün ki sistemi malum çoğu kişi gibi bende alamadım. O yüzden sizlere danışıyorum. Toplama olur hazır sistem olur uygun fiyatlı bir sistem önerirseniz çok makbule geçer. Şimdi bana diyenler olacak donanım arşivini bekle yeni sistem geliyor fln, bekleyemem abi. Dün e kadar beklerdim ama artık al-satçı lara karşı hiçbir önlem alınmayan, çoğunun ihtiyaç sahiplerinin dışında kar amacı güdenlerin eline geçecek sistemlerin peşinde koşmaktan hem sıkıldım hemde yoruldum. Bundan dolayı mümkünse 2k ama olması şart değil ne kadar uygun olursa o kadar iyi. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden elinize sağlık, cansınız.

vausennn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Bora
hocam itopya donanım arşiv git al mağaza yakınındaysa

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Hasan Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hatay'dayım maalesef pek yakın değil 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

ddr5 sistem daha iyi olur hem

Son düzenleme:

Yusufka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
yusufkaanmat
Selamlar dostlar! Bana nvidia kartlı 2k bir sistem gerekiyor. Dün ki sistemi malum çoğu kişi gibi bende alamadım. O yüzden sizlere danışıyorum. Toplama olur hazır sistem olur uygun fiyatlı bir sistem önerirseniz çok makbule geçer. Şimdi bana diyenler olacak donanım arşivini bekle yeni sistem geliyor fln, bekleyemem abi. Dün e kadar beklerdim ama artık al-satçı lara karşı hiçbir önlem alınmayan, çoğunun ihtiyaç sahiplerinin dışında kar amacı güdenlerin eline geçecek sistemlerin peşinde koşmaktan hem sıkıldım hemde yoruldum. Bundan dolayı mümkünse 2k ama olması şart değil ne kadar uygun olursa o kadar iyi. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden elinize sağlık, cansınız.

nvidia demişsiniz ama bunada bir bakın derim https://www.itopya.com/bugy-savagea...dition-8gb16gb-ddr4512gb-nvme-m2-ssdga_h23384

https://www.gaming.gen.tr/urun/3665...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Hasan Berk
hocam gpu tarafında 16gb tercihimdir. bu sistemlerde gayet güzel eyw saolun. ama 2k düşündüğüm için 16gb daha ileri dönük olur diye düşünüyorum.

Yusufka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
yusufkaanmat
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Hasan Berk
Anladım. Peki bu sistemlerdeki bileşenleri tek tek toplamaya kıyasla ne kadarlık bi fiyat avantajı var?

Yusufka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
yusufkaanmat
Anladım. Peki bu sistemlerdeki bileşenleri tek tek toplamaya kıyasla ne kadarlık bi fiyat avantajı var?

sa
https://www.gaming.gen.tr/urun/3664...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistem için fiyat farkı

hocam bazılarında 2 bazıların 3 bin Tlik bir fiyat farkı olabiliyor

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-11-19 152154.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-19 152154.png
    2.1 KB · Hit: 17
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Hasan Berk
bütçe az da olsa artabilir. 16gb ddr5 güzel bir sistem önerisi verebilecek varmı. tek tek dizerseniz sevinirim. ha fiyat avantajı varsa hazır sistemde paylaşabilirsiniz.

AhmeTCaN27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Ahmet
malese
malesef dediğin gibi ama biz şimdi sana hem sıfırdan toplayalım hemde hazır sistemlere bakalım ama sen genede friday ı bekle çünkü çoğu youtuber sistem çıkarıcak illaki birini alırsın alamazsan bizim önerdiklerimizi alırsın
monitör dahilmi 25k ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Hasan Berk
malese

malesef dediğin gibi ama biz şimdi sana hem sıfırdan toplayalım hemde hazır sistemlere bakalım ama sen genede friday ı bekle çünkü çoğu youtuber sistem çıkarıcak illaki birini alırsın alamazsan bizim önerdiklerimizi alırsın
monitör dahilmi 25k ya
hocam aynen aralığa kadar beklemeyi düşünüyorum ztn. mümkünse ddr5 ama fiyat farkı çok olursa ddr4 e de razıyım, dediğim gibi yine mümkünse 2k ama şart değil, 16gb gpu şart ama. çıkacak sisteme gelirsek de artık öyle 4060lı sistem çımaz diye düşünüyorum ki ztn 16gb çıkmazsa almayacağım.

AhmeTCaN27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Ahmet
hocam aynen aralığa kadar beklemeyi düşünüyorum ztn. mümkünse ddr5 ama fiyat farkı çok olursa ddr4 e de razıyım, dediğim gibi yine mümkünse 2k ama şart değil, 16gb gpu şart ama. çıkacak sisteme gelirsek de artık öyle 4060lı sistem çımaz diye düşünüyorum ki ztn 16gb çıkmazsa almayacağım.
4070 çıkarsa 😀

Top Bottom