Neler Yeni

20-25 bin tl monitör dahil sistem önerisi

taner.png

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
TANER
selamlar. yazılımla uğraşıyorum, macbook'um var ama bazen oyun oynamak istiyorum ve maalesef oynanmıyor macbook'da. bende bütçemi fazla zorlamadan monitörü 3 bin tl civarına bilgisayarıda 20-25 bin tl civarına alabileceğim fiyat performans iyi bir sistem varsa almayı düşünüyorum. cs2 valorant pubg gta5 gibi temel oyunları 1080p de akıcı oynatsa yeterlidir benim için. grafiklerin en üst olmasınada gerek yok. aşırı bir beklentim yok yani bilgisayardan. bu fiyatlara alınabilecek bir bilgisayar varsa, yardımcı olursanız çok sevinirim. kendim bir tane buldum, nasıl sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kenan Kahraman

taner.png

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
TANER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geri kalanlar iyi ama bu kasaya en az 100 hz 1ms 1920x1080 monitör lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada bu siteyi ilk defa duyuyorum güveli olmayabilr
bende ilk defa gördüm siteyi. arıyorum işte daha güvenli bir yerde daha iyi sistemler olabilir mi diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kenan Kahraman
bende ilk defa gördüm siteyi. arıyorum işte daha güvenli bir yerde daha iyi sistemler olabilir mi diye
vatadan bakabilirsn
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5500-rtx-4060-8g-oc-a520m-a-pro-500gb-ssd-16gb-ram.html bence bu sistem fiyat perfonmaz hemen hemen özzlikleri aynı

Top Bottom