Neler Yeni

Öneri 20-25k laptop önerisi

eren28tr

80+ Platinum

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıfır olarak attığınızı lenovoyu alıp ram takviyesi yapın bu bütçedeki tuf laptoplar soba gibi ısınıyor nitro v15 modeli ise ekran kartı 75w ve kötü bir model alınmaz.
Bu laptopların ekran kartlarının kaç w olduğuna nereden bakabilirim. Hangisinin kaç w olduğunu biliyor musunuz? Bayağı araştırdım ve çoğunlukla bu 3 laptop önerildi ancak hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım. Birde asusun ısınma sorununun çözümü varmış

eren28tr

80+ Platinum
Bu laptopların ekran kartlarının kaç w olduğuna nereden bakabilirim. Hangisinin kaç w olduğunu biliyor musunuz? Bayağı araştırdım ve çoğunlukla bu 3 laptop önerildi ancak hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım. Birde asusun ısınma sorununun çözümü varmış
lenovo loq ekran kartı 105w hocam çözümü neymiş?

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre
siz lenovo loq alın panel soğutma ve işlemci olarak daha iyi.
Yarın Teknosaya gidip bu laptopları gözümle de göreceğim. Ben Lenovo düşünüyorum şu anlık.
İstatistik bölümü ve bazen de oyun için kullanacağım bu arada

eren28tr

80+ Platinum
Yarın Teknosaya gidip bu laptopları gözümle de göreceğim. Ben Lenovo düşünüyorum şu anlık.
İstatistik bölümü ve bazen de oyun için kullanacağım bu arada
lenovo daha iyi dediğim gibi tuf sadece pil ömrü olarak daha iyi.

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre
lenovo daha iyi dediğim gibi tuf sadece pil ömrü olarak daha iyi.
Biraz daha araştırdım ve öğrendim ki asus tufta ddr4 ram varmış yani eledim. Şu an Acer Nitro 5 ile Lenovo loq arasındayım.

eren28tr

80+ Platinum
Biraz daha araştırdım ve öğrendim ki asus tufta ddr4 ram varmış yani eledim. Şu an Acer Nitro 5 ile Lenovo loq arasındayım.
lenovo loq alın panel olarak daha iyi.

Top Bottom