Neler Yeni

Öneri 20-25K Laptop Seçimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf Mehmet
Bütçe
23500
Merhaba arkadaşlar maksimum 25k bandına ama 22-23k civarı olması daha iyi olur laptop bakıyoruz bir tanıdığıma genel kullanım ve arada bir oyun oynamak istiyor ama öyle ağır oyunlar değil şunu buldum. Bence iş görür ama sizin başka öneriniz var mı

Shourd

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar maksimum 25k bandına ama 22-23k civarı olması daha iyi olur laptop bakıyoruz bir tanıdığıma genel kullanım ve arada bir oyun oynamak istiyor ama öyle ağır oyunlar değil şunu buldum. Bence iş görür ama sizin başka öneriniz var mı

içindeki gpu tırt alınmaz normalde 3050 öneren biri değilim ama tek beğendiğim 3050 bu olabilir bunu alın 6gb

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
içindeki gpu tırt alınmaz normalde 3050 öneren biri değilim ama tek beğendiğim 3050 bu olabilir bunu alın 6gb

Ben kendimde bunun 4050'li modelini kullanıyorum ve benimki 16GB'tı. Bunun ram 8 ekstra maliyet olmaması için üsttekini önerdim ama ekran kartı iyi değil galiba.

Shourd

80+ Silver
Ben kendimde bu modeli kullanıyorum sadece benimki 16GB'tı. Bunun ram 8 ekstra maliyet olmaması için üsttekini önerdim ama ekran kartı iyi değil galiba
ram ne kadar olucak bak her zaman dediğim bişi var ana bileşenleri değişemezsin laptopta ram ssd soğutma değişilir ana bileşenlere bak bu arada 3050 de gerçekten kötü bi seri şuan önerme sebebim muadili olmaması yoksa pahalıya satıldığını ve kötü olduğunu düşünüyorum doğruda 3050 serisinden sadece bunu sevme diyemem ama diğerlerinden çok sevme sebebim vrami

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ram ne kadar olucak bak her zaman dediğim bişi var ana bileşenleri değişemezsin laptopta ram ssd soğutma değişilir ana bileşenlere bak bu arada 3050 de gerçekten kötü bi seri şuan önerme sebebim muadili olmaması yoksa pahalıya satıldığını ve kötü olduğunu düşünüyorum doğruda 3050 serisinden sadece bunu sevme diyemem ama diğerlerinden çok sevme sebebim vrami
Hocam çok aşırı oyun oynayacaklarını sanmıyorum. 3050'de gayet idare edecektir. Dediğiniz gibi 8GB'ta olsa onu almak daha mantıklı sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
1,002,004
Üyeler
158,695
Son üye
tekel2001
Top Bottom