Neler Yeni

20-25K Sistem Önerisi

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
zeck
Bütçe
25000
Arkadaşlar merhaba. Bugün sistemi bekledim ama alamadım. Bana 20 25K arası bir bütçede sistem önerir misiniz?

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,300
İsim
Selçuk Aslan
Arkadaşlar merhaba. Bugün sistemi bekledim ama alamadım. Bana 20 25K arası bir bütçede sistem önerir misiniz?
Alıp satanlar olucak o sistemi alabilirsin kesinlikle daha iyi seçenek yok 25kya kadar.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,473
İsim
bilo
Discord
b1l0

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
zeck
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
B550 yap al 20k
Hocam RTXli sistem önceliğim şuan belirtmemişim konuda.
Alıp satanlar olucak o sistemi alabilirsin kesinlikle daha iyi seçenek yok 25kya kadar.
Hocam orası öyle de taksit düşünüyorum nakitim yok maalesef. Mağazasına gideyim diyorum sabahtan o da zor bence havada baya kötü vazgeçtim sistem bakıyorum.
Gaming gen tr sitesinde 7500f 6700xt 22k, düşünülebilir.
Hocam RTXli güzel sistem var mıdır bu fiyatlara?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Berat ASC
Bugün ki sistem dışında ki bu bütçelerde düzgün bir sistem yok şuanlık ne yazık ki. RTX istediğiniz için şuanlık bunu önerebilirim. Gerçekten bugün ki sistem harikaydı. En azından attığım sistem DDR5, ileride kart değişebilirsiniz. Aciliyetiniz yok ise bu ay sonuna kadar beklemenizi öneririm. Güzel F/P sistemler çıkacaktır.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,710
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bugün ki sistem dışında ki bu bütçelerde düzgün bir sistem yok şuanlık ne yazık ki. Tercihen bunu önerebilirim. Gerçekten bugün ki sistem harikaydı. En azından attığım sistem DDR5, ileride kart değişebilirsiniz. Aciliyetiniz yok ise bu ay sonuna kadar beklemenizi öneririm. Güzel F/P sistemler çıkacaktır.

Bu sistem alınır am5 ddr5 güncel iyi bir ikili

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
zeck
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bugün ki sistem dışında ki bu bütçelerde düzgün bir sistem yok şuanlık ne yazık ki. Tercihen bunu önerebilirim. Gerçekten bugün ki sistem harikaydı. En azından attığım sistem DDR5, ileride kart değişebilirsiniz.

Hocam sistem aşırı iyi bir sistemdi maalesef bize kalmadı.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,710
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
zeck
Bugün ki sistem dışında ki bu bütçelerde düzgün bir sistem yok şuanlık ne yazık ki. RTX istediğiniz için şuanlık bunu önerebilirim. Gerçekten bugün ki sistem harikaydı. En azından attığım sistem DDR5, ileride kart değişebilirsiniz. Aciliyetiniz yok ise bu ay sonuna kadar beklemenizi öneririm. Güzel F/P sistemler çıkacaktır.

Bu sistem alınır am5 ddr5 güncel iyi bir ikili
Hocam bu sistemde mesela RDR2 1080P yüksek ayar DLSS açık bir şekilde +80 FPS gibi alabilir miyim ve rami yükseltmeye gerek var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlık olsun, dediğim gibi eğer aciliyetiniz yoksa bu ay sonuna kadar beklemenizi öneriyorum.
Neden hocam kampanya falan mı olacak.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,710
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,849
Üyeler
147,023
Son üye