Neler Yeni

Öneri 20 25k telefon tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
furkan aslan
merhaba gardaşlarım 20 25k arası bütçeye telefon almayı düşünüyorum ve son bütçem bu daha üstüne çıkamam. telefonla nerdeyse hiç oyun oynamıyorum diyebilirim (Clash royale gibi basit oyunlar oynuyorum). benim için kamerasının iyi olması ve en azından 3 4 sene sıkıntı çekmeden beni götürmesi yeter aklımda şuanda s22 var ama sizden tavsiye almak istedim

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Atemix38
merhaba gardaşlarım 20 25k arası bütçeye telefon almayı düşünüyorum ve son bütçem bu daha üstüne çıkamam. telefonla nerdeyse hiç oyun oynamıyorum diyebilirim (Clash royale gibi basit oyunlar oynuyorum). benim için kamerasının iyi olması ve en azından 3 4 sene sıkıntı çekmeden beni götürmesi yeter aklımda şuanda s22 var ama sizden tavsiye almak istedim

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,816
İsim
kadir
S23/S23 FE bakabilirsin.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Samsung S23 FE.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
furkan aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
sarı site düşünmüyorum ama yine de teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

s23 bütçeyi aşıyor s23fe de benim pek içime sinmedi ekran kasa oranı vs yine de biraz açıklar mısın fe yi
Daha iyi bataryası olması , Daha az ısınması ve daha fazla güncelleme alacak olması sebeplerinden dolayı S23 FE S22' den daha iyi.

Top Bottom