Neler Yeni

20 26 K Arası Fiyatlı AMD İşlemcili Ve Nvidia Li Ekran Kartı Bı Sistem önerin

Bedoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bedirhan
Am4 alabilir. Ve piyasanın durumuna göre en mantıklı seçimler amd işlemci ve nvidia ekran kartı. Sen kendi doğrularına inanmaya devam et ama mantık konuşunca bunu söylüyor.
Beni Anlayan Bı Dostum Eyvallah Kirvemm

LoserIl

80+ Bronze
Dostum Bende Biliyom Baya F/p olmuyo Çoğu YouTubecu Kasa Cikariyo Saten ben paramı hazırlayan kadar Adamlar AMD Ryzen 7 türlü İşlemci ve 4060Tili Uzun Ömürlü Sistemler Fiyatida Baya İyiye Geliyo Sadece Biraz Bu zamanda Sistem Varmı diye yoklamak İstedim Hemen benim dediğim Türden Sistem Çıkarsa Daha ucuza alırım Diye düşünüyom
Mesaj otomatik birleştirildi:

Linki atarmisin bakim

Bunun Gibi Sistemler Bulmazmiyim 4060Ti Bulunur Diye düşünüyom
Bulunur zaten ama şuan fiyatlar yine arttı arada bir indirime giriyor. Üstte mesajda yazmıştım ben. İndirim kovalarsan çok iyi sistem bulursun. Şuan r5 5600+rtx 4060 ti bulma ihtimalin daha yüksek ama şanşlıysan 7500f işlemcili indirimi yakalayabilirsin

Beni Anlayan Bı Dostum Eyvallah Kirvemm
Rica ederim. Zaten çoğunluğun düşüncesi ve mantılı olan böyle. Birinin imzası vardı her şeyi açıklıyor:

"amd+amd= f/p sistem, amd+nvidia=en kral sistem"

Bedoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bedirhan
Bulunur zaten ama şuan fiyatlar yine arttı arada bir indirime giriyor. Üstte mesajda yazmıştım ben. İndirim kovalarsan çok iyi sistem bulursun. Şuan r5 5600+rtx 4060 ti bulma ihtimalin daha yüksek ama şanşlıysan 7500f işlemcili indirimi yakalayabilirsin

Rica ederim. Zaten çoğunluğun düşüncesi ve mantılı olan böyle. Birinin imzası vardı her şeyi açıklıyor:

"amd+amd= f/p sistem, amd+nvidia=en kral sistem"
Eyvallah Ben Arada Bakıyorum Amd Ryzen 5 7500F bakixam bulursanız Bana Link Atarmsiniz Atarsanız Teşekkür Ederim Şimdiden

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Alev Fırtınası
Am4 alabilir. Ve piyasanın durumuna göre en mantıklı seçimler amd işlemci ve nvidia ekran kartı. Sen kendi doğrularına inanmaya devam et ama mantık konuşunca bunu söylüyor.
Sunrise 4060 Ti sisteminin neyi mantıklı? Aynı fiyata aynı parçalar ile daha kaliteli markalar ile + mesh kasa ile + dram'li 1 tb ssd ile sistem var sen kendi kendine tribe girmişsin veya insanları dolandırmayı seviyorsun bence 2.si ama hadi bakalım :D

LoserIl

80+ Bronze
Sunrise 4060 Ti sisteminin neyi mantıklı? Aynı fiyata aynı parçalar ile daha kaliteli markalar ile + mesh kasa ile + dram'li 1 tb ssd ile sistem var sen kendi kendine tribe girmişsin veya insanları dolandırmayı seviyorsun bence 2.si ama hadi bakalım :D
Sanki benim cebime para geçiyor işe bak bi' dolandırıcı olmadığımız kalmıştı :kekw: ... aynı fiyata daha kaliteli parça varsa atar mısın faydalanalım, ben bulduğumu attım sende at. Burada seninde benimde bir kazancım yok insanlara yardım etmeye çalışıyorum kendi bildiklerimle. Trip falan ne alaka onu da anlamadım sırf muhalefet olmak için yapıyormuşsun gibi geldi. Ben sana yanlış bir şey söylemedim ama bu yaptığın çok saygısızca bir davranış.

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Alev Fırtınası
Şu sistemde 4060 ti seçse dümdüz her şey aynı üstüne avantajlar:
1 TB SSD
Dramli SSD
Mesh kasa
Daha iyi marka ekran kartı

Mesh kasa seçmek için 1000 tl ve 1tb ssd seçmek için 1300 tl verilen bir dönemde bunları yoka sayamayız bence

Bedoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bedirhan
Top Bottom