Neler Yeni

Yardım 20 bin TL civarında telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
İbrahim mesut tekin
Bütçe
20000
20 k civarlarında şuanki piyasada alınabilecek 0 veya 2. El telefon önerisine ihtiyacım var. Genel olarak batarya ve hız konusunda üzmesin. Kamera iyi denecek kadar kaliteli olsa benim için yeterli. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Doruk
15 k civarlarında şuanki piyasada alınabilecek 0 veya 2. El telefon önerisine ihtiyacım var. Genel olarak batarya ve hız konusunda üzmesin. Kamera iyi denecek kadar kaliteli olsa benim için yeterli. Önerilerinizi bekliyorum.
poco f5 işlemci olarakta mükemmel

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Hasan Doruk
2.el temiz 11 ya da xs max

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
İbrahim mesut tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
android düşünüyorum poco iyiymiş ama biraz daha araştırma yapmadan almak istemiyorum. Başka marka ve modellerden de önerisi olanlar varsa değerlendiririm

egebaranakk0

80+ Silver
15 k civarlarında şuanki piyasada alınabilecek 0 veya 2. El telefon önerisine ihtiyacım var. Genel olarak batarya ve hız konusunda üzmesin. Kamera iyi denecek kadar kaliteli olsa benim için yeterli. Önerilerinizi bekliyorum.
ikinci el temiz 11 aldim 6 ay daha garantisi var pil 99 on numara telefon 12 saat ekran suresinde bana yetiyor pil gayet yeterli yazilimsal olarakta henuz hicbir problem yasamadim

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
İbrahim mesut tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikinci el temiz 11 aldim 6 ay daha garantisi var pil 99 on numara telefon 12 saat ekran suresinde bana yetiyor pil gayet yeterli yazilimsal olarakta henuz hicbir problem yasamadim
İos pek tercih etmiyorum. Gerektiği durumda bütçyi 20 bin TL yapabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
İbrahim mesut tekin
kanka bende android kullandim yillarca ama ios bi baskaymis genclestim çağ atladim resmen yok boyle bişey
Bişmiyorum eskiden beri android kullanıyorum bir ara iphone aldım alışamadım o yüzden android tercih ediyorum hâlâ

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
912,529
Üyeler
141,592
Son üye
orphanagearsonist