Neler Yeni

Yardım 20 bin TL laptop önerisi

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
20 bin TL bütçem var bütçe olarak maksimumum 22 bin TL için bütçe zorlaması yapabilirim. Kullanım amacı mühendislik programları ve mobil programlama gibi ağır işleri de yapabilecek bir Laptop. Özellik olarak sesiz ve serin çalışan tercihen 16 GB RAM ile birlikte olan bir cihaz tercih ediyorum önerilerinize açığım yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

TİTAN.

80+ Platinum
20 bin TL bütçem var bütçe olarak maksimumum 22 bin TL için bütçe zorlaması yapabilirim. Kullanım amacı mühendislik programları ve mobil programlama gibi ağır işleri de yapabilecek bir Laptop. Özellik olarak sesiz ve serin çalışan tercihen 16 GB RAM ile birlikte olan bir cihaz tercih ediyorum önerilerinize açığım yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Bunu öneririm+8 ram eklersin mis gibi olur

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan

TİTAN.

80+ Platinum

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka lenovo diyorum sen hala acer gösteriyorsun ram almak o kadar pahalı değil
lenovo yazılım ekran soğutma açısında çok daha iyi
sen iyimisin yav zaten maks bütçemin üzerinde artı ram pahalı değil diyorsunda rahat bir 500 tl de ona vereceğim maksimum bütçemin üzerinde zaten birde o derken yaklaşık 800 tl civarı ekstradan bütçe artıracağım maksimum bütçemin üzerine bir de onlar yetmezmiş gibi ingilizce klavye sağ ol ama tavsiyen kalsın

TİTAN.

80+ Platinum
sen iyimisin yav zaten maks bütçemin üzerinde artı ram pahalı değil diyorsunda rahat bir 500 TL de ona vereceğim maksimum bütçemin üzerinde zaten birde o derken yaklaşık 800 TL civarı ekstradan bütçe artıracağım maksimum bütçemin üzerine bir de onlar yetmezmiş gibi ingilizce klavye sağ ol ama tavsiyen kalsın
kanka ben sana en mantıklısını söyledim
acer al hayırlı olsun ama sonra gelip ekran ms sürem çok fazla ne yapabilirim diye konu açma bu sadece bir öneri ingilizce klavye ne alaka onu anlamadım ama lenovo klavyesi ingilizce değil
lenovonun ekran kartı daha güçlü haberin olsun

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
acer al hayırlı olsun ama sonra gelip ekran ms sürem çok fazla ne yapabilirim diye konu açma bu sadece bir öneri ingilizce klavye ne alaka onu anlamadım ama lenovo klavyesi ingilizce değil
ms süreleri zaten normal en hızlısı bile normal değerleri 5 ms veya 6 ms sadece fabrika çıkışları ile sözde 1 ms tarzı ibareler kullanıyorlar artı olarak insan gözü belli bir ms değerinden sonra farkı hissetmez ms fazla falan filan diye konu açacak kişi büyük ihtimal sen olursun bana bunu dediğin için gelelim diğer konuya koyulan görselde ingilizce klavye olarak gözüküyor iyi bak istersen artı güç bakımınıda sana şunu açıklıyım watt değeri önemli laptoplarda ismi değil hem benim bütçemin üstüne çıkıyor fazlaca sana ikinci kez diyişim derdim oyun falan değil lütfen az bilgin ile tavsiye verme biraz araştır gel sonra belki insanlara yardımcı olursun senin önerdiğin en mantıklısı da değil çünkü benim bütçemi oldukça aşıyor bunuda anla artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

ms süreleri zaten normal en hızlısı bile normal değerleri 5 ms veya 6 ms sadece fabrika çıkışları ile sözde 1 ms tarzı ibareler kullanıyorlar artı olarak insan gözü belli bir ms değerinden sonra farkı hissetmez ms fazla falan filan diye konu açacak kişi büyük ihtimal sen olursun bana bunu dediğin için gelelim diğer konuya koyulan görselde ingilizce klavye olarak gözüküyor iyi bak istersen artı güç bakımınıda sana şunu açıklıyım watt değeri önemli laptoplarda ismi değil hem benim bütçemin üstüne çıkıyor fazlaca sana ikinci kez diyişim derdim oyun falan değil lütfen az bilgin ile tavsiye verme biraz araştır gel sonra belki insanlara yardımcı olursun senin önerdiğin en mantıklısı da değil çünkü benim bütçemi oldukça aşıyor bunuda anla art
bu arada bu bir öneri ise lütfen sen önerme son olarakta senin kankan falan değilim şu üslubu umarım bırakırsın

Nedox

80+ Bronze
Acer nitro fp olduğundan malzeme kalitesi iyi değil bütçenize uygun başka bişi yoksa alinabilir

Önerim her zaman macbook ama bütçenizi aşıyor

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
Acer nitro fp olduğundan malzeme kalitesi iyi değil bütçenize uygun başka bişi yoksa alinabilir

bende bütçe dahilinde bakınıyorum fakat maalesef bu bütçe aralığında pekte bir şey bulamadım mac benim için biraz gereksiz kaçacak hem bütçemin üstünde hemde ileride kulanılacak programlar da sorun yaşama ihtimalim var her programı satın alma falan filandan bahsediyorum

Acer Nitro 5 AN515-58 Intel Core 15 12500H
16 GB 512 GB SSD RTX 3050TI-4 GB olan laptop gözüme çarptı işlemci sebebi ile bunu bile düşündüm ama bütçemi baya aşıyor bu

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...a=BOZDAN+Teknoloji&url_src=and-product-detail model bu

Nedox

80+ Bronze
Hocam açikca söylemek gerekirse yukardaki lenovo bundan daha iyi lenovo hem soğutma hem diğer özellikler bakımından daha iyi bir cihaz

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
Hocam açikca söylemek gerekirse yukardaki lenovo bundan daha iyi lenovo hem soğutma hem diğer özellikler bakımından daha iyi bir cihaz
https://www.amazon.com.tr/HP-Dizüst..._12601898031_sccl_7/262-3359522-1200565?psc=1 büyük ihtimal bunu alacağım lenovo bütçemin üstünde

oyun oynama gibi bir derdim yok ondan soğutması çokta umrumda değil

TİTAN.

80+ Platinum
ms süreleri zaten normal en hızlısı bile normal değerleri 5 ms veya 6 ms sadece fabrika çıkışları ile sözde 1 ms tarzı ibareler kullanıyorlar artı olarak insan gözü belli bir ms değerinden sonra farkı hissetmez ms fazla falan filan diye konu açacak kişi büyük ihtimal sen olursun bana bunu dediğin için gelelim diğer konuya koyulan görselde ingilizce klavye olarak gözüküyor iyi bak istersen artı güç bakımınıda sana şunu açıklıyım watt değeri önemli laptoplarda ismi değil hem benim bütçemin üstüne çıkıyor fazlaca sana ikinci kez diyişim derdim oyun falan değil lütfen az bilgin ile tavsiye verme biraz araştır gel sonra belki insanlara yardımcı olursun senin önerdiğin en mantıklısı da değil çünkü benim bütçemi oldukça aşıyor bunuda anla artık

ms süreleri zaten normal en hızlısı bile normal değerleri 5 ms veya 6 ms sadece fabrika çıkışları ile sözde 1 ms tarzı ibareler kullanıyorlar artı olarak insan gözü belli bir ms değerinden sonra farkı hissetmez ms fazla falan filan diye konu açacak kişi büyük ihtimal sen olursun bana bunu dediğin için gelelim diğer konuya koyulan görselde ingilizce klavye olarak gözüküyor iyi bak istersen artı güç bakımınıda sana şunu açıklıyım watt değeri önemli laptoplarda ismi değil hem benim bütçemin üstüne çıkıyor fazlaca sana ikinci kez diyişim derdim oyun falan değil lütfen az bilgin ile tavsiye verme biraz araştır gel sonra belki insanlara yardımcı olursun senin önerdiğin en mantıklısı da değil çünkü benim bütçemi oldukça aşıyor bunuda anla art

bu arada bu bir öneri ise lütfen sen önerme son olarakta senin kankan falan değilim şu üslubu umarım bırakırsın
bak şimdi kanka :D
bildiğini oku umarım pişman olmassın

Boşver kanka o daha iyisini bilir 😂

Son düzenleme:

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
Uygunsuz davranış
bak şimdi kanka :D
bildiğini oku umarım pişman olmassın

Boşver kanka o daha iyisini bilir 😂
yani cidden kafan mı güzel yoksa cidden sorunların mı var yada yaşınmı küçük bilmiyorum ama sana dediğim gibi bütçemi aşıyor artı ekran kartı umrumda değil veya diğer başka özellikleri çünkü oyun veya modelleme yapmayacağım benim için önemli olan şeyler daha farklı şeyler senin önerdiğin laptop oyun için veya başka şeyler için ideal ola bilir ama benim bütçeme uymadığı için benim umrumda değil bu forum ilk kurulduğu zamanlarda üyeydim fakat zamanla senin gibi tiplere laf anlatacağım diye ban yedim tekrardan bakayım dedim ama yok senin gibi tipler daha da çoğalmış forumun ilk zamanlarını çok özlüyorum cidden bu arada ben kendi bildiğimi yapmıyorum sadece benim kriterlerime uymuyor yok bütçe yükselt biraz daha üstüne koy yav zaten bütçem belli ne kadar andavalsınız ya istersen report et zaten geri döndüğüme pişman oldum gerçekten senin gibi beyinsiz tiplerle uğraşmaktan bıktım birde şu kanka lafını da bırak seni ***** velet

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,095
Üyeler
155,518
Son üye
cashflow
Top Bottom