Neler Yeni

Yardım 20 bin TL laptop önerisi

TİTAN.

80+ Platinum
yani cidden kafan mı güzel yoksa cidden sorunların mı var yada yaşınmı küçük bilmiyorum ama sana dediğim gibi bütçemi aşıyor artı ekran kartı umrumda değil veya diğer başka özellikleri çünkü oyun veya modelleme yapmayacağım benim için önemli olan şeyler daha farklı şeyler senin önerdiğin laptop oyun için veya başka şeyler için ideal ola bilir ama benim bütçeme uymadığı için benim umrumda değil bu forum ilk kurulduğu zamanlarda üyeydim fakat zamanla senin gibi tiplere laf anlatacağım diye ban yedim tekrardan bakayım dedim ama yok senin gibi tipler daha da çoğalmış forumun ilk zamanlarını çok özlüyorum cidden bu arada ben kendi bildiğimi yapmıyorum sadece benim kriterlerime uymuyor yok bütçe yükselt biraz daha üstüne koy yav zaten bütçem belli ne kadar andavalsınız ya istersen report et zaten geri döndüğüme pişman oldum gerçekten senin gibi beyinsiz tiplerle uğraşmaktan bıktım birde şu kanka lafını da bırak seni ***** velet
KANKA :D
Senin neden ban yediğin belli
Forumun ilk zamanları cidden güzeldi tabi senin gibiler banlanınca çok daha güzel oldu
Mühendislik için istedim demişsin mühendislik için ekran kartıda lazım ama işlemci daha önemli
Yukarda sessiz ve serin demişsin bu atılanlardan en sessiz ve en serin olan Lenovo olan
Hiç bir şey bilmeden suçlayan insanlardan tüm forum olarak bıktık birde üzerine hakaret ediyorsun banlanman iyi olmuş sen bu kafayla gidersen daha çok ban yersin
Sen git hiç bir şey bilmeden ryzen 5 5600h işlemcili HP al
Bizde kazık yemeni izleriz
Sana doğru düzgün öneri yaptık ama sen saygısızca davrandın eski bir üye olsaydın kaliteli bir üye olurdun ama belli ki değilsin eskiden de ban yemişsin şimdide yiyeceksin :D

Son düzenleme:

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
KANKA :D
Senin neden ban yediğin belli
Forumun ilk zamanları cidden güzeldi tabi senin gibiler banlanınca çok daha güzel oldu
Mühendislik için istedim demişsin mühendislik için ekran kartıda lazım ama işlemci daha önemli
Yukarda sessiz ve serin demişsin bu atılanlardan en sessiz ve en serin olan Lenovo olan
Hiç bir şey bilmeden suçlayan insanlardan tüm forum olarak bıktık birde üzerine hakaret ediyorsun banlanman iyi olmuş sen bu kafayla gidersen daha çok ban yersin
Sen git hiç bir şey bilmeden ryzen 5 5600h işlemcili HP al
Bizde kazık yemeni izleriz
Sana doğru düzgün öneri yaptık ama sen saygısızca davrandın eski bir üye olsaydın kaliteli bir üye olurdun ama belli ki değilsin eskiden de ban yemişsin şimdide yiyeceksin :D
yav param yok lafını neyini anlamıyorsun lan senin kafa yapısı ile bakınca senin önerdiğin laptoptan daha iyisi de var ama parası daha yüksek bunu anla ya kazık falan diyor ya birde cidden aklı dengen yerinde değil senin forum eski hali daha iyidi bunu herkes biliyor bir çok agır top ayrıldı sahadan eskisi aktif kitle de yok her soru boşta kalıyor neyse hp benim işimi hayli hayli görür ve bütçem ile de uygun senin dediğini yapsam yaklaşık 800 veya 1000 tl daha fazla para vermem gerekiyor zaten maks bütçemin üstünde he dersen sen al ben sana parasını vererim bana uyar sürekli kanka diyip duruyorsun lütfen biraz büyü

TİTAN.

80+ Platinum
yav param yok lafını neyini anlamıyorsun lan senin kafa yapısı ile bakınca senin önerdiğin laptoptan daha iyisi de var ama parası daha yüksek bunu anla ya kazık falan diyor ya birde cidden aklı dengen yerinde değil senin forum eski hali daha iyidi bunu herkes biliyor bir çok agır top ayrıldı sahadan eskisi aktif kitle de yok her soru boşta kalıyor neyse hp benim işimi hayli hayli görür ve bütçem ile de uygun senin dediğini yapsam yaklaşık 800 veya 1000 TL daha fazla para vermem gerekiyor zaten maks bütçemin üstünde he dersen sen al ben sana parasını vererim bana uyar sürekli kanka diyip duruyorsun lütfen biraz büyü
Tamam paran yoksa en azından attığın acerı al
onun işlemcisi çok daha iyi diğer türlü HP seni gerçekten üzer ondan dolayı bari Acer al işlemci farkı çok fazla
Kanka kelimesine yakışanı ilk defa görüyorum bu veletlik vs. değil haberin olsun diye söylüyorum

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Top Bottom