Neler Yeni

20 bin TL Laptop önerisi

HBJKH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hilal
Bütçe
20000
Merhaba .. şu an toshiba c55 a 1jj laptop kullanıyorum değiştirmeyi düşünüyorum. aslında takılmasa donmasa sıkıntım yok laptopumla. Bunu şundan dolayı yazdım beklentim üstün bir laptop değil :) beni idare etsin. Film izletsin. (yeni nesil oyunlar oynamıyorum PUBG vs hiç oynamıyorum) takılmasın. ram 8-512 den aşağıda olmasın. w11 yüklü olsa iyi olur ama yoksa da sorun değil, 20bine kadar çıkabilirim ama daha altında varsa tabi daha iyi olur.
huwai-dell-hp-casper istemiyorum

ben şu üçü arasında gidip geldim ama başka tavsiyeniz olursa sevinirim. (20 binden 100 lira fazla bile olsun istemiyorum)

özellikle şu güzel gibi geldi bana ama bilmiyorum

hpxtech

80+
Merhaba .. şu an toshiba c55 a 1jj laptop kullanıyorum değiştirmeyi düşünüyorum. aslında takılmasa donmasa sıkıntım yok laptopumla. Bunu şundan dolayı yazdım beklentim üstün bir laptop değil :) beni idare etsin. Film izletsin. (yeni nesil oyunlar oynamıyorum PUBG vs hiç oynamıyorum) takılmasın. ram 8-512 den aşağıda olmasın. w11 yüklü olsa iyi olur ama yoksa da sorun değil, 20bine kadar çıkabilirim ama daha altında varsa tabi daha iyi olur.

ben şu üçü arasında gidip geldim ama başka tavsiyeniz olursa sevinirim. (20 binden 100 lira fazla bile olsun istemiyorum)

Bu fiyatlara değmez. 2.el RTX 3050'li laptop alırsın oyun da oynarsın.

HBJKH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hilal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyatlara değmez. 2.el RTX 3050'li laptop alırsın oyun da oynarsın.
oyun oynamak için aramıyorum. 2.el de istemiyorum.
kafam çok karışık tam bi tane beğeniyorum satıcı yorumları kafamı karıştırıyor.

dediğim gibi takılmasın film izletsin. internette rahatça gezineyim...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ451 Intel Core i5 1235U 8GB 512GB SSD 15.6" IPS FHD Freedos olan nasıl mesela. günlük kullanım için?​

Son düzenleme:

hpxtech

80+
oyun oynamak için aramıyorum. 2.el de istemiyorum.
kafam çok karışık tam bi tane beğeniyorum satıcı yorumları kafamı karıştırıyor.

dediğim gibi takılmasın film izletsin. internette rahatça gezineyim...

Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ451 Intel Core i5 1235U 8GB 512GB SSD 15.6" IPS FHD Freedos olan nasıl mesela. günlük kullanım için?​

Günlük idare eder. Bu arada eski bilgisayarın da SSD var mıydı?

Son düzenleme:

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Kıvrak
Günlük idare eder ama oyun oynatmaz ve o fiyata da değmez. Bu arada eski bilgisayarın da SSD var mıydı?
Dayı adam zaten oyun oynamayacagim diye 2 kere belirtmiş hala oyun oynatmaz diyorsunuz.
Kral alacağın bilgisayar özellikleri zaten çoğunda aynı, 512gb ssd olsun, 16gb ram daha iyi olur bence, yani şimdi almasan bile arttırılabilir bir cihaz al belki ileride yukseltirsin.
15.6 inç IPS panelli, i5 12 , attığın Asus bence gayet alınabilecek bir laptop Asus kalitesi zaten

hpxtech

80+
Dayı adam zaten oyun oynamayacagim diye 2 kere belirtmiş hala oyun oynatmaz diyorsunuz.
Kral alacağın bilgisayar özellikleri zaten çoğunda aynı, 512gb ssd olsun, 16gb ram daha iyi olur bence, yani şimdi almasan bile arttırılabilir bir cihaz al belki ileride yukseltirsin.
15.6 inç IPS panelli, i5 12 , attığın Asus bence gayet alınabilecek bir laptop Asus kalitesi zaten
Hocam alınmaz yani demek istedim. Bunların zaten bazılarının işlemcisi bile kötü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

15 Bin TL İçin: https://www.epey.com/laptop/lenovo-ideapad-slim-3-83er000xtr.html

20 Bin TL İçin: https://www.epey.com/laptop/lenovo-v15-g4-83fs001htr-40gb-512ssd-w11h.html

Son düzenleme:

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
koray canpolat
gaming laptop alırsan elden çıkarırken para eder senin attıkların olduda satmak istedin çok zor satarsın

HBJKH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hilal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Günlük idare eder. Bu arada eski bilgisayarın da SSD var mıydı?
hayır hdd hala ..
teşekkür ederim

teşekkür ederim. asus arttırılabilir miş galiba...

gaming laptop alırsan elden çıkarırken para eder senin attıkların olduda satmak istedin çok zor satarsın
yok ben satmayı düşünmüyorum.

Hocam alınmaz yani demek istedim. Bunların zaten bazılarının işlemcisi bile kötü.

Intel Core i5 1235U kötü mü
u olması önemli değil.. benim şu an kullandığım bile bana yetiyor şu anki i5 3230m :)))​

Son düzenleme:
Top Bottom