Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz 20$ Değerindeki Tell Me Why (Steam)

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Dontnod yani Life is Strange yapımcısı tarafından yapılmış bir oyun. Life is Strange'ye benziyor, onun kadar olmasa da iyi bir hikayeye sahip. Oyunda transseksüel karakter olduğundan gelebilecek tepkilerden kaçınmak için yapımcı tarafından birçok Ortadoğu ülkesinde yasaklanmıştı. Türkiye de yasaklanan ülkelerdendi ve insanlar VPN ile alabiliyordu fakat o zaman da dolar üzerinden olduğu için oyun fiyatı gereksiz artıyordu. Haziran ayına özel oyunun DLC'leri de dahil olmak üzere tamamen ücretsiz olmuş bir durumda. Türkiye'de almak içinse VPN'ye ihtiyacımız var.
  • Tarayıcı üzerinden bir VPN eklentisi kurup Steam'in sayfasına girmeniz gerek.

• Girdikten sonra önünüze çıkan rastgele bir oyunu sepete atın ve sağ üstten para birimini değişin.
    Screenshot_16.png

• Daha sonra böyle bir uyarı çıkacak, "Birleşik Devletler"i seçin.
    Screenshot_17.png

• Daha sonra bu linkten oyuna ulaşabilirsiniz, ücretsiz olduğunu göreceksiniz, hesabınıza ekleyin.

• Daha sonra tekrar sepete dönün, TL seçin, gelen uyarıda Türkiye'yi seçin, tamamdır. VPN'i kapatabilirsiniz.
    1622713944621.png

• Artık oyunu indirip keyfini çıkarabilirsiniz, kalıcı olarak kütüphanenize eklendi, Türkçe yaması bulunuyor.

Hermitus

80+ Bronze
Dontnod yani Life is Strange yapımcısı tarafından yapılmış bir oyun. Life is Strange'ye benziyor, onun kadar olmasa da iyi bir hikayeye sahip.
Oyunda transseksüel karakter olduğundan gelebilecek tepkilerden kaçınmak için yapımcı tarafından birçok Ortadoğu ülkesinde yasaklanmıştı.
Türkiye de yasaklanan ülkelerdendi ve insanlar VPN ile alabiliyordu fakat o zaman da dolar üzerinden olduğu için oyun fiyatı gereksiz artıyordu.
Haziran ayına özel oyunun DLC'leri de dahil olmak üzere tamamen ücretsiz olmuş bir durumda. Türkiye'de almak içinse VPN'ye ihtiyacımız var.

• Girdikten sonra önünüze çıkan rastgele bir oyunu sepete atın ve sağ üstten para birimini değişin.
    Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

• Daha sonra bu linkten oyuna ulaşabilirsiniz, ücretsiz olduğunu göreceksiniz, hesabınıza ekleyin.

• Daha sonra tekrar sepete dönün, TL seçin, gelen uyarıda Türkiye'yi seçin, tamamdır. VPN'i kapatabilirsiniz.
    Alıntıyı görüntüle

• Artık oyunu indirip keyfini çıkarabilirsiniz, kalıcı olarak kütüphanenize eklendi, Türkçe yaması bulunuyor.
Hocam vpn kullanmak yasak değil mi bir sıkıntı olmasın.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam vpn kullanmak yasak değil mi bir sıkıntı olmasın.
Bir sıkıntı olmayacaktır, sadece alırken kullanıyoruz, daha sonra hiçbir işimiz kalmıyor.
Kütüphanenizde durması için VPN vs. gerekmiyor, bir kere ekledikten sonra hep kalıyor.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Dontnod yani Life is Strange yapımcısı tarafından yapılmış bir oyun. Life is Strange'ye benziyor, onun kadar olmasa da iyi bir hikayeye sahip.
Oyunda transseksüel karakter olduğundan gelebilecek tepkilerden kaçınmak için yapımcı tarafından birçok Ortadoğu ülkesinde yasaklanmıştı.
Türkiye de yasaklanan ülkelerdendi ve insanlar VPN ile alabiliyordu fakat o zaman da dolar üzerinden olduğu için oyun fiyatı gereksiz artıyordu.
Haziran ayına özel oyunun DLC'leri de dahil olmak üzere tamamen ücretsiz olmuş bir durumda. Türkiye'de almak içinse VPN'ye ihtiyacımız var.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

@Psyduck 🥳🥳🥳

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
@Hermitus,
Şunu da eklemek isterim, şayet VPN ile birimi değişip dolar üzerinden oyun alsaydık sıkıntılı olabilirdi.
O konuda haklısınız fakat bu işlemde bir satın alım bulunmuyor. Sadece sayfayı görebilmek için VPN kullanılıyor.
Oyun ücretsiz olduğu için sadece hesaba ekliyoruz, dolar üzerinden bir satın alma işlemi yapmıyoruz, sorun olmaz.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
oyun gamepasse dahil. microsoft storedan gamepassle indirmek için vpn kullanmaya ihtiyaç yok. sadece bilgisayar bölgesi değiştirmek yeterli. burada steamden almayı gösteriyor. ben gamepass ile oynamıştım.
İngilizce oynamıştınız değil mi? Gamepass'te oyun dosyalarına direkt olarak elleyemiyorduk.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
İngilizce oynamıştınız değil mi? Gamepass'te oyun dosyalarına direkt olarak elleyemiyorduk.
herhangi bir mod yapmadım. nasıl başlıyorsa öyle oynadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunun sadece chapter 1i mi ücretsiz? 3 chapter vardı. gamepassde 3ü de dahildi.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Oyunun sadece chapter 1i mi ücretsiz? 3 chapter vardı. gamepassde 3ü de dahildi.
Konuda dediğim, ekran görüntüsü paylaştığım gibi tüm DLC'ler yani 3 bölüm de ücretsiz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,928
Üyeler
156,405
Son üye
Vexlau
Top Bottom