Neler Yeni

20 yaşında her şey için geç mi?

thworld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
AbdulRezzak
Geç falan değil hocam, 40 yaşında okuyup doktor olanlar var.
Hocam sizce elektronik teknolojisi + dgs ile elektrik-elektronik mühendisliği mi yoksa bilgisayar programcılığı okuyup dgs ile yönetim bilişim sistemlerine tamamlamak mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Pukiina hocam sizce hangisi?

Son düzenleme:

Pukiina

80+ Bronze
Hocam sizce elektronik teknolojisi + dgs ile elektrik-elektronik mühendisliği mi yoksa bilgisayar programcılığı okuyup dgs ile yönetim bilişim sistemlerine tamamlamak mı?

@Pukiina hocam sizce hangisi?
Hocam bu yıl yks tercihlerinde internette dolaşan ve diğer mühendisliklerden daha üstte olan bölüm elektrik elektronik mühendisliği idi. Hem buradaki form da okuduğum kadarı ile mezun olduktan sonra iş alanı daha geniş. ve daha geçen haberlerde mit tarafından kpss şartı olmadan alım yapılacağı açıklanmıştı. Burada sizin istediğiniz daha önemli ama bana kalırsa şuan gözümden önde olan eem'dir

thworld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
AbdulRezzak
Hocam bu yıl yks tercihlerinde internette dolaşan ve diğer mühendisliklerden daha üstte olan bölüm elektrik elektronik mühendisliği idi. Hem buradaki form da okuduğum kadarı ile mezun olduktan sonra iş alanı daha geniş. ve daha geçen haberlerde mit tarafından kpss şartı olmadan alım yapılacağı açıklanmıştı. Burada sizin istediğiniz daha önemli ama bana kalırsa şuan gözümden önde olan eem'dir
Hocam zaten ilk sırayı yazılım ve bilgisayar mühendisliği kapıyor. Ondan sonra eem geliyor. Şuan Eem sıralamaları 1k-10k arası dgs'de. Sıralamalar daha fazla yükselir mi?

@Pukiina

Son düzenleme:

Pukiina

80+ Bronze
Hocam zaten ilk sırayı yazılım ve bilgisayar mühendisliği kapıyor. Ondan sonra eem geliyor. Şuan Eem sıralamaları 1k-10k arası dgs'de. Sıralamalar daha fazla yükselir mi?
Hocam buna net cevap vermek ne yazık ki mümkün değil. sıralamalarda ne derece de değişme olmuş bu yıl mesela o önemli. kaç kişi tercih etmiş sıralamlarda ne kadar kadar değişme olmuş ve sınavın zorluğu belirleyici olacaktır

thworld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
AbdulRezzak
Hocam buna net cevap vermek ne yazık ki mümkün değil. sıralamalarda ne derece de değişme olmuş bu yıl mesela o önemli. kaç kişi tercih etmiş sıralamlarda ne kadar kadar değişme olmuş ve sınavın zorluğu belirleyici olacaktır
Anladım hocam tamamdır teşekkür ederim iyi akşamlar.

Hanaz

80+ Gold
Arkadaşlar her şey için geç mi? 2 yıllık bölüm okusam 22 yaşında olacağım dgs yapsam 26 yaşında mezun olacağım. Sizce her şey için geç mi?
Dgs ile geçersen 2 yıl okumuş sayılıyorsun yani 3. Sınıftan başlıyorsun diye biliyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,413
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ne geçi ya ben 27 yaşındayım öyle geç kaldım vs diye bakmıyorum hatta ne kazanırsam yanıma kâr diye bakıyorum karamsar olma kendine yapacağın en büyük kötülük bu olur

Top Bottom