Neler Yeni

20 Yaşında Yeniden Üniversite Sınavına Girmek Mantıklı mı?

Merhaba arkadaşlar hayırlı günler şu an 20 yaşındayım üniversite 2.sınıftayım ama bölümümden memnun değilim hem de hiç değilim haziran sonunda kayıt sildirmeyi düşünüyorum ve yeniden üniversite sınavına hazırlanmayı düşünüyorum ve güzel bir bölüme girmek var aklımda sizce 20 yaşında üniversite tekrar hazırlanmak mantıklı mı yoksa geç mi yaş olarak?

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Mehmetcan Aydın
Bence gayet mantıklı. Benim sınıfımda 45 yaşında 3 Çocuklu abla vardı. Bence hiç bir şey için geç değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emre
Merhaba arkadaşlar hayırlı günler şu an 20 yaşındayım üniversite 2.sınıftayım ama bölümümden memnun değilim hem de hiç değilim haziran sonunda kayıt sildirmeyi düşünüyorum ve yeniden üniversite sınavına hazırlanmayı düşünüyorum ve güzel bir bölüme girmek var aklımda sizce 20 yaşında üniversite tekrar hazırlanmak mantıklı mı yoksa ge

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Merhaba arkadaşlar hayırlı günler şu an 20 yaşındayım üniversite 2.sınıftayım ama bölümümden memnun değilim hem de hiç değilim haziran sonunda kayıt sildirmeyi düşünüyorum ve yeniden üniversite sınavına hazırlanmayı düşünüyorum ve güzel bir bölüme girmek var aklımda sizce 20 yaşında üniversite tekrar hazırlanmak mantıklı mı yoksa geç mi yaş olarak?

Ben 22 yaşındayım, üni 2. sınıftayım hazırlık okudum. Geç değil. Bölümü okuyup pişman olan, işsiz kalacağım psikolojisine giren çok arkadaşım var. 2 sene bir kayıp değil. Hatta yine tercih edeceğin bölümle ortak dersin olursa aldığın dersleri saydırabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sınıfımda 24, 30 yaşındaki kişiler de bulunuyor. Hiçbir şey için geç değildir. Hele 20 yaşında. Sadece ailen biraz somurtabilir bu duruma. Önceden niye yapmadın tarzında. Onlar da haklı bir takım paralar veriyorlar bizlere kiralarımıza.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Yaş olarak geç değil. 40-45 yaşında insanlar bile üniversite okuyor.

Top Bottom