Neler Yeni

20 Yaşında üniversite sınavına hazırlanmak Tavsiye Lazım

Merhaba arkadaşlar şu an 20 yaşındayım ve sene sonu üniversite 3.sınıf olacağım ama okuduğum bölümü hiç sevmiyorum ve yazdığım için çok pişmanım sene sonu kayıt sildirmeyi düşünüyorum şimdi sunu şormak istiyorum şu an 20 yaşındayım ve üniversite sınavına yeniden hazırlanmayı düşünüyorum ve aklımda yüksek güzel bölüm var şunu soracağım sizce 20 yaşında üniversite tekrar hazırlanmak mantıklı mı, yoksa geç mi yaş olarak? Lütfen bir fikir verin çok kararsızım
@Banxtre

Flamesa

80+ Silver
Bence hiçbirşey için geç değil. Bende 19 yaşındayım sınava girdiğimde 20 olacağım. 1 sene hazırlık desen 25 yaşında bitecek üniversite. Seninde aynı şekilde 25-26 yaşında bitecek bence hiçbirşey için geç değil.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Merhaba arkadaşlar şu an 20 yaşındayım ve sene sonu üniversite 3.sınıf olacağım ama okuduğum bölümü hiç sevmiyorum ve yazdığım için çok pişmanım sene sonu kayıt sildirmeyi düşünüyorum şimdi sunu şormak istiyorum şu an 20 yaşındayım ve üniversite sınavına yeniden hazırlanmayı düşünüyorum ve aklımda yüksek güzel bölüm var şunu soracağım sizce 20 yaşında üniversite tekrar hazırlanmak mantıklı mı, yoksa geç mi yaş olarak? Lütfen bir fikir verin çok kararsızım
@Banxtre
Tabi ki de geç değil. 40 yaşında adamlar giriyor sınava. Güzelce çalışabilirsin.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Asla geç değil. Sevmediğin bir işi yapıp hayatının geri kalanını çöpe atmaktansa 1 yılını çöpe at hayatının geri kalanı güzel geçsin.

Keptın

80+ Silver
İlk 50 binde bir okul okumayacaksanız üniversite gereksiz

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
İlk 30bin civarına giremezseniz 1 yılınız daha çöpe gitmiş olacak, ona göre çalışma planınızı şimdiden oluşturun. Bir de merak ettiğimden soruyorum bölüm neydi?

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
@Banxtre
Mantıklı reis bence hazırlan çünkü eğer bölümünde devap edip meslek sahibi olursan ve o mesleği sevmiyorsan hayat sana çok sıkıcı, gelir kötü gelir, mutsuz olursun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,966
Üyeler
141,512
Son üye
wilsia
Top Bottom