Neler Yeni

200-300 TL bütçeye Hoparlör Tavsiyesi

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
Bütçem 200-300 TL ancak bu fiyata değer vs derseniz biraz daha çıkabilirim. Normalde monitör hoparlörü yetiyordu ancak yeni monitörümde hoparlör yok.

Aşırı yüksek ses kullanılmayak, kısık ve orta düzey sesler için kaliteli ses veren hoparlör önerebilir misiniz? RGB olmasına gerek yok.

Batuqe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batu
Geçen sene 60 liraya almıştım, vay be. Logitech Z120 1+1 yeterli olacağını düşünüyorum.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçen sene 60 liraya almıştım, vay be. Logitech Z120 1+1 yeterli olacağını düşünüyorum.
Önerin için teşekkür ederim. Listeme ekledim de fiyatlar ne olmuş yau :D . Cızırtı falan yapmıyor değil mi?

Ayrıca şu modelleri biraz araştırdım ne düşünüyorsunuz?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Önerin için teşekkür ederim. Listeme ekledim de fiyatlar ne olmuş yau :D . Cızırtı falan yapmıyor değil mi?

Ayrıca şu modelleri biraz araştırdım ne düşünüyorsunuz?
Logitech kadar iyi olcaklarını sanmıyorum

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Logitech kadar iyi olcaklarını sanmıyorum
Ben Mikado kullanıyorum memnunum tek sorunu ışıkların usb çekmeden kapanmaması onun dışında yüksek sesi çok zorlamadığınız sürece cızırtı yapmıyor ve gayet iyi bassları ve ses düzeyi.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Mikado kullanıyorum memnunum tek sorunu ışıkların usb çekmeden kapanmaması onun dışında yüksek sesi çok zorlamadığınız sürece cızırtı yapmıyor ve gayet iyi bassları ve ses düzeyi.
Mikado'ya baya bir yanaştım, bir kaç güne alıyorum o zaman. Teşekkür ederim.

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Mikado'ya baya bir yanaştım, bir kaç güne alıyorum o zaman. Teşekkür ederim.
Şimdiden hayırlı olsun hocam şuan bile bir şeyler dinliyorum tek başınıza dinleyecekseniz her türlü tatmin eder tüm eve yayılır en son seste daha fazlası gereksiz benim görüşümce zaten rahatsızlık verir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,289
Üyeler
158,075
Son üye
deem
Top Bottom