Neler Yeni

200 ₺ Paramı Nereye Harcamalıyın?

Ne yapıyım

• Robux al

Oylar: 0 0.0%
  • Hesap diz

Oylar: 7 11.5%
  • Bir cacık yapma

Oylar: 48 78.7%
  • 100tl robux 100tl hesap diz

Oylar: 6 9.8%

• Oy kullanan toplam üye
    61

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Turuncu Keskin
ben zulaya yatırdım hocam be
O daha kötü bak, ben her zaman beleşcilik yapıp arkadaşlarıma aldırıyordum, hâlâ öyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaş 12 idi aga.Geri dönüşü yok maalesef 😂

Parayı bırak vaktime yazık oldu.Daha hayırlı işler yapabilirdim.😅
Olsun be, uyuşturucu sigara alkol tarzı şeylerden daha iyidir gündelik hayata göre 😂

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Aziz
Merhaba ben 200tl harçiyacahımı ama karar veremedim Steam hesabımı diz sem yoksa roblox a mı yaptırsam roblox diye laf etmeyin lütfen normal de Steam e yaptırırım ama Xbox game paşa +4 5 tane daha oynamadığım oyunlar var roblox dan zevk alıyor um bide PS3 kolunu PC ye takıp çalıştırmayı başardım spilit screen oyunları oynaya çam Xbox game pass dede adam akıllı oyun oynamadım sizce ne yapıyım ?
Bence Git Sevdiğin Bir Arkadaşınla Yemek Ye Gez Aga Roblox'a Para Yatırma Boşu Boşuna

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,621
İsim
göksel yurtcan
O daha kötü bak, ben her zaman beleşcilik yapıp arkadaşlarıma aldırıyordum, hâlâ öyle
hocam ama o zamanlar oyunu 60 fps oynuyordum ve pc başka oyun açmıyordu bende haftada 10tl 20tl attım şuanda pc başka oyun kaldırmamaya başladı geri zulaya döndüm

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Robux istiyorsan modelleme/Lua/SFX vs öğren developer ol ama iyi ingilizce şart Türkler çok iş yapmıyor. Robux fiyatları çok fazla asla parayla alınmaz.

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,282
İsim
Anonim-Anonim
Merhaba ben 200tl harçiyacahımı ama karar veremedim Steam hesabımı diz sem yoksa roblox a mı yaptırsam roblox diye laf etmeyin lütfen normal de Steam e yaptırırım ama Xbox game paşa +4 5 tane daha oynamadığım oyunlar var roblox dan zevk alıyor um bide PS3 kolunu PC ye takıp çalıştırmayı başardım spilit screen oyunları oynaya çam Xbox game pass dede adam akıllı oyun oynamadım sizce ne yapıyım ?
vantilatör al koy karşına müq

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
ROBLOX'a para vermek zorunda mısın? Paranı biriktirmeye devam edip daha büyük şeyler almak varken veya bu 200 TL ile kendine yemek alabileceğin, arkadaşlarınla vakit geçirebileceğin bir an varken. Ama illa oyunlara yatıracam diyorsan ROBLOX'a yatırma eğer o oyundan başka oyunlarda oynamak istiyorsan başka oyunlara bak, al. Ben ROBLOX'tan başka oyun oynayamam dersen ya kendine harca ya eğlenmene harca ya da biriktir. Oyuna 200TL yatırmak fazla.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,621
İsim
göksel yurtcan
Oyunun temel mantığı güzel ama p2w olması kötü
ama şuan eski p2w liği kalmamış

yaş kaç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,873
Üyeler
140,711
Son üye
Eko_Ekoo
Top Bottom