Neler Yeni

200 TL bandında mouse tavsiyesi?

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
O da güzel aynen
Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, ilk aldığım günden beri bir kere bile sorun yaşamadım. İlk günkü gibi şık ve sağlam. Bu bozulsa bile yine aynısını alırım muhtemelen.

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Ağırlıklı olarak lol cs go oynuyorum nasıl basıyorsan artık hocam bende 3 4 sene rahat götürdü 2016 almıştım g300si 7 önce SİNİRDEN duvara attım o zaman mortingen :D
şu an hala elimde mouse tabi kullanmıyorum da mouseu sağa çevirdiğimde elimi eziyor anlamadım neden olduğunu tuştan yay sesi geliyordu çok rahatsız etti beni sol tıka yavaşça elinle bastırıp çek geliyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ulaş uluhanlı
şu an hala elimde mouse tabi kullanmıyorum da mouseu sağa çevirdiğimde elimi eziyor anlamadım neden olduğunu tuştan yay sesi geliyordu çok rahatsız etti beni sol tıka yavaşça elinle bastırıp çek geliyo
Valla hocam bende hiç bir ses gelmiyor kargo yapıp göndereyim sana bence seninkinde fabrikasyon bir sıkıntı var :(

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Valla hocam bende hiç bir ses gelmiyor kargo yapıp göndereyim sana bence seninkinde fabrikasyon bir sıkıntı var :(
ne gerek var onla mı uğraşıcaz be :D Şimdi de tuf m5 aldım onda da yay sesi var backward, forward tuşlarında :( scroll tuşuda 2-3 kere basıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ulaş uluhanlı
Gidip dene kanka ben öyle almıştım teknosaya mediamarkt'a git ve dene yani zarar gelmez :D

Top Bottom