Neler Yeni

200 TL mouse önerisi

ArdaHD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Yiğiter
Bütçe
200
6, 7 gün önce Amazon'dan omen vector essential fare aldım. Dün çift tıklama yapmaya başladı o yüzden iade edeceğim. Elim orta boy ve fingertip tutuyorum. Aslında ilk başta Omen biraz büyük gelmişti ama sonradan alıştım. Şu an idarelik A4 tech OP620d kullanıyorum ve elime biraz küçük geldi. Valorant oynuyorum yani FPS oyunları için fare alacağım. Aklımda birkaç fare var sizlerin de önerisini almak isterim.

Gigabyte Aorus M2

HyperX Pulsefire Core

Razer DeathAdder Essential
Mesaj otomatik birleştirildi:

@yigitern öneriniz varsa bekliyorum. :)

Son düzenleme:

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
6, 7 gün önce Amazon'dan omen vector essential fare aldım. Dün çift tıklama yapmaya başladı o yüzden iade edeceğim. Elim orta boy ve fingertip tutuyorum. Aslında ilk başta Omen biraz büyük gelmişti ama sonradan alıştım. Şu an idarelik A4 tech OP620d kullanıyorum ve elime biraz küçük geldi. Valorant oynuyorum yani FPS oyunları için fare alacağım. Aklımda birkaç fare var sizlerin de önerisini almak isterim.

Gigabyte Aorus M2

HyperX Pulsefire Core

Razer DeathAdder Essential
Mesaj otomatik birleştirildi:

@yigitern öneriniz varsa bekliyorum. :)
şahsen deathadder eski bi mouse pulsefire core daha güncel bir mouse fakat bildiğim kadarıyla pulsefirenin bir sorunu var FPS oyunlarında bir anda kaydırdıgında tepkimesi az kalıyor diye bir şey duydum fakat ne kadar doğru bilmiyorum

C4sper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mesut
razer deathadder v2 299 tl bence bunu al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular