Neler Yeni

Çözüldü✓ 2000 TL BANDINDA MOUSE ÖNERİSİ

RealFakih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Fakih Karabulut
Bütçe
2000
Merhaba suan aktif olarak razer deathadder essential v2 kullanıyorum fakat artık optik kısmında sorun yasıyorum oyunlarda takılmalara vs yol açıyor 2000 TL bandında onerebileceğiniz mouselar nelerdir genellikle fps oyunları oynuyorum mouse alma sebebimde daha iyi bir oyun deneyimi sağlaması.

muhalbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda Kozan
Vxe r1,m800,furylevel z1,darmoshark
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba suan aktif olarak razer deathadder essential v2 kullanıyorum fakat artık optik kısmında sorun yasıyorum oyunlarda takılmalara vs yol açıyor 2000 TL bandında onerebileceğiniz mouselar nelerdir genellikle fps oyunları oynuyorum mouse alma sebebimde daha iyi bir oyun deneyimi sağlaması.
Forumda ayni butceyle bu konu fazlaca var arastirabilirsin

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,635
İsim
kilan embappe
Darmoshark M3 Pro (bütçeyi aşıyor ama 4K dongle ile Alman iyi olur)

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,635
İsim
kilan embappe
Glorious model d alacagim 1050tl nasil sizce
Eski ve kötü. Kablolu versiyonu komple kötü bir mouse zaten, 3360 sensör ve berbat skatezleri mevcut. O paraya Atack Shark X3 falan tavsiye ederim.

Yusuf B.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yusuf Beyatlı
Al geç 7 yıldır kullanıyoprum. sıkıntı çıkarmadı hala. 1MS ve 5000 DPI dan daha çok olabiliyor ben 4000 falan kullanıyom genel olarak.

dlep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Muhammed Koçak
500 tl çıkarsan amazonda deathadder v3 var yada vipre v3 hyper speed.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren n
darmoshark gibi modelleri almanı tavsiye etmem 6 ay sonra bozuluyor forumda bir sürü konu var benimkide bozulmuştu

Top Bottom