Neler Yeni

2000 TL - İşlemci önerisi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Muhtemelen arkadaş hayatında ilk kez forum kullanıyor. Neyse yazacaktır illa ki bildirim panelini de görür yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha bir de yeni arkadaşım bu tarz başlıklar forumda yasak daha açıklayıcı başlık yazman gerek. Düzeltirsen çok seviniriz teşekkürler.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Muhtemelen arkadaş hayatında ilk kez forum kullanıyor. Neyse yazacaktır illa ki bildirim panelini de görür yani.

Ha bir de yeni arkadaşım bu tarz başlıklar forumda yasak daha açıklayıcı başlık yazman gerek. Düzeltirsen çok seviniriz teşekkürler.
Gitti

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aşırı katılıyorum hatta aşağı inmeden kapanmasa. Okudum onaylıyorum işareti olsa herkes mecburen okur.
@Mehmet Yılmaz @White Ravens
Ama muhtemelen kimse okumadan onaylayacak. Hangimiz program kurarken sözleşmeleri okuyoruz ki ? Onaylıyorum butonunu bayağı aşağı yapsalar aşağı inmeden görünmese aslında caydırıcı olur ve okunur.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ama muhtemelen kimse okumadan onaylayacak. Hangimiz program kurarken sözleşmeleri okuyoruz ki ? Onaylıyorum butonunu bayağı aşağı yapsalar aşağı inmeden görünmese aslında caydırıcı olur ve okunur.
Onu okumak kaç saat alır .d

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Onu okumak kaç saat alır .d
Gerçi haklısın 15-18 madde vardı sanırsam. Kolay olur.

Buranın kesinlikle Techopat gibi çok katı olmasını istemeyiz ama bazı yaptırımlar gerçekten şart.

Bkrknr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bekir kenar
Evet yine müneccim olmamız beklenilen bir konu daha. Oof of. Anakart ve ekran kartı modelini yazar mısın ?
Aldim eyw

Evet helal olsun adamlar Motherboardı özel güçleri sayesinde görüp işlemci önerdiler. İmrendim.
Knk simdi 3600x aldim ama islemciyi taktihimda oyun acinca islemciye tam yani %100 bi yuk bindiriyor neden olabilir sence varmi bi fikrin

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aldim eyw

Knk simdi 3600x aldim ama islemciyi taktihimda oyun acinca islemciye tam yani %100 bi yuk bindiriyor neden olabilir sence varmi bi fikrin
Darboğaz var. Muhtemelen. Ekran kartın ne ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,131
Üyeler
153,181
Son üye
MigrosEmen
Top Bottom