Neler Yeni

Öneri 2000 TL Kablosuz Kulaklik Öneri̇

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Bütçe
2000
Merhaba öncelikle 2000 TL kablosuz kulak üstü bir kulaklık arıyorum şimdi kullandığım kulaklık kulağımı çok ağrıtıyor günde 12 saat pc başında oyun oynayan birisi olarak artık oynayamaz oldum artık kulağıma dokununca acımaya falan başladı 2000 TL max 2500 TL ses kalitesi iyi olan bir kulaklık arıyorum + mikrofonuda olursa iyi olur benim aklımda logitech kulaklıklar var mediamarkta deneyimlemiştim gerçekten çok rahat sanki kafanda kulaklık yokmuş gibi benim için en önemlisi şu anda rahatlık uzun kullanımda sıkıntı çıkmaması sonra ses kalitesi bu bütçede en iyi sizce nedir ? şimdiden teşekkürler

benim aklımda bu var nasıldır

Merhaba öncelikle 2000 TL kablosuz kulak üstü bir kulaklık arıyorum şimdi kullandığım kulaklık kulağımı çok ağrıtıyor günde 12 saat pc başında oyun oynayan birisi olarak artık oynayamaz oldum artık kulağıma dokununca acımaya falan başladı 2000 TL max 2500 TL ses kalitesi iyi olan bir kulaklık arıyorum + mikrofonuda olursa iyi olur benim aklımda logitech kulaklıklar var mediamarkta deneyimlemiştim gerçekten çok rahat sanki kafanda kulaklık yokmuş gibi benim için en önemlisi şu anda rahatlık uzun kullanımda sıkıntı çıkmaması sonra ses kalitesi bu bütçede en iyi sizce nedir ? şimdiden teşekkürler

bu iyi ama siyahını al aşırı kirleniyor pedlerini yıkasan da çok geçmiyo pisliği

ZeRRaen

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
G435 çöp, o fiyata wireless alınmaz. Wireles için minimum 3k'yı harcaman lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Min 733 al

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
G435 çöp, o fiyata wireless alınmaz. Wireles için minimum 3k'yı harcaman lazım

Min 733 al
Hocam bu fiyat bandında g435 alınır mı?,daha iyi bir öneriniz varmıdır ?

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,036
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
Hocam aradığınız kulaklık Razer Barracuda X 2022...
Rahat, hafif, wireless, mikrofon ve ses kalitesi fiyatına göre çok iyi, 50 saat şarj süresi, bluetooth + wireless seçeneği yani kulaklıkta yok yok fakat yeni fiyatı sanırım 2799₺ biraz daha zorlayabilirseniz veya indirimleri kovalayabilirseniz (İndirimlerde 2000-2200₺ civarında alınabiliyor) mükemmel bir seçenek olur...

Rahat, hafif, wireless, mikrofon ve ses kalitesi fiyatına göre çok iyi, 50 saat şarj süresi, bluetooth + wireless seçeneği yani kulaklıkta yok yok fakat yeni fiyatı sanırım 2799₺ biraz daha zorlayabilirseniz veya indirimleri kovalayabilirseniz (İndirimlerde 2000-2200₺ civarında alınabiliyor) mükemmel bir seçenek olur...
Bizzat kullandım ve çok memnundum...

ZeRRaen

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

O iyiydi ancak eski versiyonda BT falan yok. Bide yenisine göre bataryası kötü ama 50s kafi

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı

Hocam dolar kuru artıyor malum ülkenin durumu,fiyatı daha fazla artarmı indirime ne zaman girer ?

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,036
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
Hocam dolar kuru artıyor malum ülkenin durumu,fiyatı daha fazla artarmı indirime ne zaman girer ?
İnan hiç bilmiyorum hocam ama birkaç gün (belki hafta) önce sağlam bir indirime girmişti...
Bence fırsatın varsa yapıştır...
Bu kurla daha da fiyatı düşmez gibi :D

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
İnan hiç bilmiyorum hocam ama birkaç gün (belki hafta) önce sağlam bir indirime girmişti...
Bence fırsatın varsa yapıştır...
Bu kurla daha da fiyatı düşmez gibi :D
Hocam vatanda daha uyguna buldum fiyatı,aynı model kulaklık mıdır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan

ben beyazını kullanıyorum , gayet memnunum fakat;
- şarj süresi tüm gün oyun oynuyorsan (7-8 saat arası) en fazla 2 gün gidiyor, ki normal.
- pedleri gayet rahat ve kafadaki ağırlık neredeyse yok gibi,
- ses kalitesi ortalama derecede iyi fakat bu kulaklığın ayrı bir sesi yok , yani kulaklığın üstündeki tuşlar direk pc deki sesi yönetiyor.
- bluetooth seçeneği de var tek tuşla geçiş yapabiliyorsun.
- mikrofon kalitesi bence çok çok iyi hele wireless bir kulaklığa göre
- gecikme olur diye korkuyordum fakat artık tüm wireless kulaklıklardaki gecikmeyi anlamak neredeyse imkansız hale geldi.
*ben beyaz almama rağmen kulaklığın kendisi kirlenmedi fakat pedlerini nasıl temizleyeceğimi bilmediğimden henüz kulaklığı temizleyemedim.
*11 ay kullanım sonrasında

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,036
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
Hocam vatanda daha uyguna buldum fiyatı,aynı model kulaklık mıdır ?
Hocam anladığım kadarıyla 2022 versiyonu bu...
Seri numarası RZ04 ve Type C adaptörü yeni olanı...

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,036
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
Yani alınır mı? hocam,Type C olunca ne oluyor ?
Hocam alınır elbette ama isterseniz ve emin olmak adına müşteri hizmetlerine 2022 versiyonu olup olmadığını sorun...
Hocam bu kulaklığın 2021 ve 2022 versiyonu var ve aralarında farklılıklar var...
2021 ve 2022 versiyonunu ayırt etmenin en kolay yolu ikisinin Type C alıcısı tipi farklı...
2021 versiyonunun alıcısının type c girişi tam ortasında 2022 versiyonunda ise en sağda yer alıyor...

Top Bottom