Neler Yeni

2000 TL Kulaklık Önerisi

Crqnd

80+
Bütçe
2000
Bütün parçaları topladım geriye kulaklık kaldı. Kablolu veya kablosuz fark etmez kasa oturduğum yere çok yakın. Müzik dinlemek ve hikayeli oyunlar oynamak için istiyorum. Çok FPS oyunu oynayan birisi değilim ama arada sırada onlara da girerim. Kasamda ve anakartımda kulaklık ve mikrofon girişleri ayrı olduğu için şuanki kulaklığımda sorun yaşıyorum. Kulaklık bölümüne takınca mikrofonu görmüyor belki kulaklık kalitesiz ve eski olduğundandır diye de düşünüyorum ama kendimi garantiye almak adına 3.5mm Jack değil de USB li bir kulaklık almak daha mantıklı geliyor (Yeni kulaklıklarda böyle bir sorun yoksa Jack girişli de olabilir). Anakartım Asus Prime Z790-P
Şuanlık Blackshark V2 ya da Cloud Alpha düşünüyorum ama ikisinin de fiyatı birkaç ayda çok arttı yani fiyatlarına değer mi bilmiyorum.

whisper snow

80+ Silver

Crqnd

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

whisper snow

80+ Silver

serwintes

80+ Gold
Bütün parçaları topladım geriye kulaklık kaldı. Kablolu veya kablosuz fark etmez kasa oturduğum yere çok yakın. Müzik dinlemek ve hikayeli oyunlar oynamak için istiyorum. Çok FPS oyunu oynayan birisi değilim ama arada sırada onlara da girerim. Kasamda ve anakartımda kulaklık ve mikrofon girişleri ayrı olduğu için şuanki kulaklığımda sorun yaşıyorum. Kulaklık bölümüne takınca mikrofonu görmüyor belki kulaklık kalitesiz ve eski olduğundandır diye de düşünüyorum ama kendimi garantiye almak adına 3.5mm Jack değil de USB li bir kulaklık almak daha mantıklı geliyor (Yeni kulaklıklarda böyle bir sorun yoksa Jack girişli de olabilir). Anakartım Asus Prime Z790-P
Şuanlık Blackshark V2 ya da Cloud Alpha düşünüyorum ama ikisinin de fiyatı birkaç ayda çok arttı yani fiyatlarına değer mi bilmiyorum.
kablolu alma ...

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
kilan embappe

Crqnd

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
devir kablosuz devri kablo tarihe karışacak
kablo kadar lanet bir şey yok bence kablosuzluk özgürlük tamamen
Siz söyleyince mantıklı geldi hocam kablosuz olarak ne önerirsiniz peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağ olun hocam eksileri nelerdir bu kulaklığın biliyormusunuz

serwintes

80+ Gold
Siz söyleyince mantıklı geldi hocam kablosuz olarak ne önerirsiniz peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağ olun hocam eksileri nelerdir bu kulaklığın biliyormusunuz
btleri biliyom ben bunlar hakkında bilgim yok ama arkadaşlara bu bütçe de iyi olan kablosuz kulaklıkları sorun kablolu almayın gidip

Top Bottom