Neler Yeni

2000 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Derin
Razer BlackShark V2 X kullanıcısıyım, gerek kafama bir tık küçük gelmesi gerek yazın terletmesi yüzünden kulak içi kulaklığa geçmek istiyorum. Video kurgu işi yapıyorum o yüzden mikrofonuyla pek işim yok. Tamamen ses ve müzik odaklı işime uygun bir kulaklık arıyorum. Teşekkür ediyorum şimdiden.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,649
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Razer BlackShark V2 X kullanıcısıyım, gerek kafama bir tık küçük gelmesi gerek yazın terletmesi yüzünden kulak içi kulaklığa geçmek istiyorum. Video kurgu işi yapıyorum o yüzden mikrofonuyla pek işim yok. Tamamen ses ve müzik odaklı işime uygun bir kulaklık arıyorum. Teşekkür ediyorum şimdiden.
video kurgu işi yapıyorsan kablosuz kullanma hocam

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,649
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,722
İsim
Emir
hocam video editlerken videoyu başlattığı anda müziği vesaire yerine oturtabilmesi çok önemli her saniye değil salise önemli bundan dolayı kablosuz kulaklık olmaz. gecikmeden ötürü.
Haklısınız fakat arkadaş kulak içi isteyince önermekten başka bir şey yapamam

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Küçüklüğüne bir şey diyemem ama aynı kulaklıkla yazın bir kere terlemedim. Kumaş olması zaten avantaj ve bu sebeple yapılmış. İlginç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Derin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam video editlerken videoyu başlattığı anda müziği vesaire yerine oturtabilmesi çok önemli her saniye değil salise önemli bundan dolayı kablosuz kulaklık olmaz. gecikmeden ötürü.
hocam çok ince işler yapmıyorum, günde maksimum 2 saat kurgu işi yapıyorumdur geri kalanında şarkı ve video izliyorum yani.
Küçüklüğüne bir şey diyemem ama aynı kulaklıkla yazın bir kere terlemedim. Kumaş olması zaten avantaj ve bu sebeple yapılmış. İlginç.
sürekli kullandığım için kepek gibi şeyler de yapmaya başladı kulağımın arka kısmına. kulağımda büyük olduğu için tam kaplıyor rahat edemiyorum.

Top Bottom