Neler Yeni

2000TL Anakart önerisi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bence kesinlikle bu naysla alın bide -200 yada 250 casback gelir mis
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam bende attım djjdjwjw cidden bu daha sağlam hocam sırf b550 diye boş anakart almazdım bunu almak çok daha mantıklı

Güzel hocamda benim a320 ye benziyor kopyası bildiğin bomboş anakart en üst segmentlerden b450 varken şans vermezdim ben hatta nays casbacki ile bedavaya geliyor
O atığın kartla kanımız çok ısındı hatta büyük ihtimale nays açıcak

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
O atığın kartla kanımız çok ısındı hatta büyük ihtimale nays açıcak
Mutlaka açın hocam 200 lira 200 liradır Steamden oyun filan alır en kötü ordan da bı %20 yada %10 geri gelir sonsuz döngü .d

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Mutlaka açın hocam 200 lira 200 liradır Steamden oyun filan alır en kötü ordan da bı %20 yada %10 geri gelir sonsuz döngü .d
Bende açmayı düşünüyorum ya paparamı açsam nays mı onada karar veremedim büyük ihtimale nays açıcam çünkü cashbacki çok veli onayı ile kayıt olsak nasıl oluyor kimlik doğrulama sistemi falan varmı papara gibi iki saat uğraştıran yoksa direk bilgi yazıp giriyor musun ve her alışverişte hamlede bildirim gidiyor mu?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Bende açmayı düşünüyorum ya paparamı açsam nays mı onada karar veremedim büyük ihtimale nays açıcam çünkü cashbacki çok veli onayı ile kayıt olsak nasıl oluyor kimlik doğrulama sistemi falan varmı papara gibi iki saat uğraştıran yoksa direk bilgi yazıp giriyor musun ve her alışverişte hamlede bildirim gidiyor mu?
Hocam ilk önce 18 yaş altı isen baban yada annenin hesabı olucak ve kendini o hesaba girip bağlıycaksin sonra oluyor işte

Papara.ben alırken çok kolaydı şuan aşırı zorlaşmış aileden gizli almak aşırı zor mutalaka haber vermem lazım ininal gibi değil bunlar

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Hocam ilk önce 18 yaş altı isen baban yada annenin hesabı olucak ve kendini o hesaba girip bağlıycaksin sonra oluyor işte

Papara.ben alırken çok kolaydı şuan aşırı zorlaşmış aileden gizli almak aşırı zor mutalaka haber vermem lazım ininal gibi değil bunlar
Nays da kolay mı haber falan gidiyor mu ya aslında çokta gizli olmasada olur yani oyle korkmaktan değilde işte nasıl anlatcam iki saat onla uğraşmak istemiyorum kredi kartı gibi düşünmesin :D

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Nays da kolay mı haber falan gidiyor mu ya aslında çokta gizli olmasada olur yani oyle korkmaktan değilde işte nasıl anlatcam iki saat onla uğraşmak istemiyorum kredi kartı gibi düşünmesin :D
Knk kendi hesabından alırsan gitmiyor ben babama bağlıyım mesela arada onun hesabına girip kendime para atıyorum efsane bişey akakwkwkka

Yani babanın adına açtın sonra ayarlara girip çocuğumu etkinleştir tarzı bişey var oraya kendi TC no felan girip hesap oluşturuyon baban sana para yollayabiliyor ve hesabındaki parayı görebiliyor ama ne aldığını göremez diye biliyorum çok takma gidip araştırmazlar diye düşünüyorum

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Knk kendi hesabından alırsan gitmiyor ben babama bağlıyım mesela arada onun hesabına girip kendime para atıyorum efsane bişey akakwkwkka

Yani babanın adına açtın sonra ayarlara girip çocuğumu etkinleştir tarzı bişey var oraya kendi TC no felan girip hesap oluşturuyon baban sana para yollayabiliyor ve hesabındaki parayı görebiliyor ama ne aldığını göremez diye biliyorum çok takma gidip araştırmazlar diye düşünüyorum
Yok onu sormadım ki hani birsey falan alınca bildirim gidiyor mu hatta onay kodu falan

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Yok onu sormadım ki hani birsey falan alınca bildirim gidiyor mu hatta onay kodu falan
Sana geliyor knk ailene değil 3d secure kullanmak zorunda oluyon heryerde nerdeyse

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er
merhabalar hocam asus b450m-k 2 modelini tercih edebilirsini diğerlerine göre bios sıkıntısı çekmezsin 3 yıl garantili bir ürün

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
merhabalar hocam asus b450m-k 2 modelini tercih edebilirsini diğerlerine göre bios sıkıntısı çekmezsin 3 yıl garantili bir ürün

B450M-A II da çeker miyiz o sıkıntıyı?​

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
B450M-A II tercih edebilirsiniz. Masaüstü sistemimde aynı anakartı kullanıyorum.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,988