Neler Yeni

Yardım 200K Civarı Araba Önerisi

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Umut Göncü
yağ filtresi ve hava filtresi fiyatları ne durumda, küçük bir ilçede değilim istanbuldayım parça sorunu olacağını sanmıyorum. Motor elimde patlamadıktan sonra küçük küçük 2-3k masraflardan sorun olmaz da
En önemli soru dizel mi benzin mi

VeloceRR

80+ Bronze
Hocam ben de bu bütçede araç bakıyorum. Sorunsuz bir şey arıyorsak japondan şaşmamak lazım. O yüzden önerilerim ikinci el piyasası çok olmamakla birlikte;
Toyota Carina
Toyota Corona
Honda Accord..

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,604
İsim
Murat Orhan
yağ filtresi ve hava filtresi fiyatları ne durumda, küçük bir ilçede değilim istanbuldayım parça sorunu olacağını sanmıyorum. Motor elimde patlamadıktan sonra küçük küçük 2-3k masraflardan sorun olmaz da

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,604
İsim
Murat Orhan
Bakım seti 300 TL nays ve tık hızı kuponları ile 200 TLden bile düşüğe geliyor hatta. Yağına da 400 lira desen 10 bin kmde sana çıkaracağı masraf işçilikle 1kya bile gelmeyecektir bakım masrafı. 1.8 atmosferik ve VICS sistemli olduğu için hem yakıt hem performansı çok iyi ayrıca masraf çıkarırsa bile aşırı ucuz. Ben 1.6 motoru her şey dahil 6 bin liraya üst kapak yaptırdığımı hatırlıyorum o derece ucuz. Bu fiyata üzmeyecek nadir arabalardan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Otomatik mi manuel mi
Bu fiyat bandına otomatik araba alınmasına karşıyım ayrıca benzin daha mantıklı

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Umut Göncü
Bakım seti 300 TL nays ve tık hızı kuponları ile 200 TLden bile düşüğe geliyor hatta. Yağına da 400 lira desen 10 bin kmde sana çıkaracağı masraf işçilikle 1kya bile gelmeyecektir bakım masrafı. 1.8 atmosferik ve VICS sistemli olduğu için hem yakıt hem performansı çok iyi ayrıca masraf çıkarırsa bile aşırı ucuz. Ben 1.6 motoru her şey dahil 6 bin liraya üst kapak yaptırdığımı hatırlıyorum o derece ucuz. Bu fiyata üzmeyecek nadir arabalardan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyat bandına otomatik araba alınmasına karşıyım ayrıca benzin daha mantıklı
Zaten otomatik vitesi manuel vites yapanlar var arabayı bozanlar var

Top Bottom