Neler Yeni

2015 model 120 km alınirmi

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şimdi tüm meslek sırlarımı da vermeyeyim megane2 lerde tavan sacı değişebiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takla atmış araçları satıyorlar sahte, ayarlı ekspertiz ile.
Dostum bizde bindik ağır hasarlı arabaya
Bizzat babam topladı önden kazası vardı arabanın ben ilk halini hatırlıyorum . Biz arabayı tanıdığa verdik vermeden de söyledik kazalı resmini de gösterdik zaten kim veriyor 40 liraya fluence verdik biz arabayı ekspere götürdüler eksper arabanın önden ufak kazası var diyor birde tavanda boya yokmuş diyor
Çekiciye bindirirken arabanın tavanına araba düşmüş bak adam tavanda boya yok diyor yok
Önüne gelen eksper oluyor bir cacık bilmeyen dahi eksper açıyor
Ben hiç bir ekspere araba baktırmam belli başlıları hariç

Lan araba konusu görüyorum koşuyorum yine benden önce gelmişin
Bana bildirim geliyor anlık dostum
Işık hızından hızlıyım bu konuda

Son düzenleme:

Meliordie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Ramazan Üyücü
Şimdi tüm meslek sırlarımı da vermeyeyim megane2 lerde tavan sacı değişebiliyor

Dostum bizde bindik ağır hasarlı arabaya
Bizzat babam topladı önden kazası vardı arabanın ben ilk halini hatırlıyorum . Biz arabayı tanıdığa verdik vermeden de söyledik kazalı resmini de gösterdik zaten kim veriyor 40 liraya fluence verdik biz arabayı ekspere götürdüler eksper arabanın önden ufak kazası var diyor birde tavanda boya yokmuş diyor
Çekiciye bindirirken arabanın tavanına araba düşmüş bak adam tavanda boya yok diyor yok
Önüne gelen eksper oluyor bir cacık bilmeyen dahi eksper açıyor
Ben hiç bir ekspere araba baktırmam belli başlıları hariç
Değerinde alınırsa satan kişi belirtirse sıkıntı yok, düzenbazlar için konuşuyorum, iyi bir usta tabii ki çok güzel toplar arabayı, ama atıyorum ikinci el temiz piyasası 130k olan araba düşün. Ağır hasarlı arabayı bir parça değişen lokal boya diye satıyorlar, ama gel gelelim hava yastığı tamir görmüş tavan değişmiş, şasi kaynaklı.. bir güzel makyajlıyorlar 125k'ya satıyorlar bunlara dikkat etmek gerek, satsa 70bine sıkıntı yok zaten bilmem anlatabildim mi?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Değerinde alınırsa satan kişi belirtirse sıkıntı yok, düzenbazlar için konuşuyorum, iyi bir usta tabii ki çok güzel toplar arabayı, ama atıyorum ikinci el temiz piyasası 130k olan araba düşün. Ağır hasarlı arabayı bir parça değişen lokal boya diye satıyorlar, ama gel gelelim hava yastığı tamir görmüş tavan değişmiş, şasi kaynaklı.. bir güzel makyajlıyorlar 125k'ya satıyorlar bunlara dikkat etmek gerek, satsa 70bine sıkıntı yok zaten bilmem anlatabildim mi?
biliyorum dostum. Airbag tamir olayı önden kazalı bir arabada kesin zaten fakat çalışır hale geliyor airbagler bu yüzden bence sıkıntı yok.
Söylenmesse sıkıntı zaten . Fakat arabanın airbagi 7 8 bin lira buna bir anda güç yetmiyor bu durumda tamir ettiriliyor yani kimse istemez tamir ettirmek fakat bir airbage bir anda 8 bin lira vermek diğeri de aynı görevi görecek yani. Söylenmesi konusunda haklısın . Söylenmesse tabi kötü

Örnek istersen opel corsa 2011 model koltuk kemer tokaları iki tanesi 11 bin tl idi . Yani buna güç yetmez kurtuluyorsa tamir edilsin taraftarıyım ben

Buyur bak bu örnek

Son düzenleme:

Meliordie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Ramazan Üyücü
biliyorum dostum. Airbag tamir olayı önden kazalı bir arabada kesin zaten fakat çalışır hale geliyor airbagler bu yüzden bence sıkıntı yok.
Söylenmesse sıkıntı zaten . Fakat arabanın airbagi 7 8 bin lira buna bir anda güç yetmiyor bu durumda tamir ettiriliyor yani kimse istemez tamir ettirmek fakat bir airbage bir anda 8 bin lira vermek diğeri de aynı görevi görecek yani. Söylenmesi konusunda haklısın . Söylenmesse tabi kötü

Örnek istersen opel corsa 2011 model koltuk kemer tokaları iki tanesi 11 bin TL idi . Yani buna güç yetmez kurtuluyorsa tamir edilsin taraftarıyım ben

Buyur bak bu örnek
Haklısın, şahsen araç alırken airbag patlamamış, tamir görmemiş araç tercih ederdim tam olarak güvenemem, araç alttan darbe aldığında airbag açtığı da sıkça görülen bir durum, benim lafım çakal çukallara.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Haklısın, şahsen araç alırken airbag patlamamış, tamir görmemiş araç tercih ederdim tam olarak güvenemem, araç alttan darbe aldığında airbag açtığı da sıkça görülen bir durum, benim lafım çakal çukallara.
Öyle bir şey var evet. Alttan kaldırıma çıkma vs. gibi durumlarda olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,212
Üyeler
155,218
Son üye
Bangsbo
Top Bottom