Neler Yeni

2021 de Ücretsiz GFN da Witcher 2 Bitirdim! 10 Yıl sonra Hala oynamaya değer mi?

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Evet bitirdim.

1-Grafikler​

Oyunun çıkış tarihi 17 Mayıs 2011 yani çıkalı 10 yıl olmuş neredeyse ama oyunun grafikleri hala güzel,hala taş gibi.
Fakat ben Witcher 2 nin renklerini çok sevmiyorum baya koyu bir havası var, şahsen beni biraz sıktı.
Yani grafikler 10 yıl önce çıkmasına rağmen hala sizi üzmüyor,hala iyi.

2-Asıl Herkesin Şikayet Ettiği Konu;Mekanikler​

Oyunu neredeyse biraz oynayıp beğenmeyenlerin hepsi mekaniklerinden şikayet ediyor,
Aslında haklı olabilirler;
Çünkü oyunun atlama zıplama bir kapıdan girme gibi çok basit olan mekanikleri zorlaştırıyor, birde önceden böyle çok güzel bir oyun oynadıysanız
benim gibi (Witcher 3 oynadım öncesinde) gerçekten bune abi diyorsunuz ilk başlarda,ama şöyle biraz oynayınca açılıyorsunuz oyunun içine kaptırıyorsunuz
kendinizi mekanik vb unutuyorsunuz.
Ha birde oyunda zıplama yok,baya space e basınca zıplamıyor,şahsen ben oyunlarda zıplama olayını seviyorum.

3-Aksiyon​

Aksiyon sistemi güzel aga, böyle kılıç salamak vb gerçekten güzel, ama özel güç kullanımı biraz sıkıntılı, onun dışında güzel ,birde sonlara doğru baya güçleniyorsunuz buda bir eksi olabilir.

4-Hikaye​

Witcher alemini seven biri olarak hikayesini de sevdim RPG olayı da çok güzel hatta yaptığınız seçimlerle oyunun bir bölümünü (oyun 3 bölümden oluşuyor)
3 bölümden birini tamamen değişterebiliyorsunuz. RPG tarafı güzel,aksiyon da gayet iyi.

Sonuç; Hala Oynanır Mı?​

Bal gibi oynanır mis gibi 30 saat akarsınız hala taş gibi oyun, birde 4.65 gibi bir fiyata mükemmel ya.
Birde ben oyunun hikayesini önceden dinlemiştim oynamam diye nerde ne olucağını az çok bildiğim halde ayıla bayıla oynadım.
Teşekkürler Witcher 2, hala daha taş olduğun için.

Bak en kötü al 4.65 bak bişi değil en kötü beğenmezsin oynamazsın ama denemeye kesinlikle değer.

Ha birde ciddi ciddi bir saatlik oturumlarla geforce nowdan (GAME+ değil normal avrupa) oynadım evet biraz kanser etti e ama napalım
7100 GS kullanmak bu devirde zor bişi.

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Evet bitirdim.

1-Grafikler​

Oyunun çıkış tarihi 17 Mayıs 2011 yani çıkalı 10 yıl olmuş neredeyse ama oyunun grafikleri hala güzel,hala taş gibi.
Fakat ben Witcher 2 nin renklerini çok sevmiyorum baya koyu bir havası var, şahsen beni biraz sıktı.
Yani grafikler 10 yıl önce çıkmasına rağmen hala sizi üzmüyor,hala iyi.

2-Asıl Herkesin Şikayet Ettiği Konu;Mekanikler​

Oyunu neredeyse biraz oynayıp beğenmeyenlerin hepsi mekaniklerinden şikayet ediyor,
Aslında haklı olabilirler;
Çünkü oyunun atlama zıplama bir kapıdan girme gibi çok basit olan mekanikleri zorlaştırıyor, birde önceden böyle çok güzel bir oyun oynadıysanız
benim gibi (Witcher 3 oynadım öncesinde) gerçekten bune abi diyorsunuz ilk başlarda,ama şöyle biraz oynayınca açılıyorsunuz oyunun içine kaptırıyorsunuz
kendinizi mekanik vb unutuyorsunuz.
Ha birde oyunda zıplama yok,baya space e basınca zıplamıyor,şahsen ben oyunlarda zıplama olayını seviyorum.

3-Aksiyon​

Aksiyon sistemi güzel aga, böyle kılıç salamak vb gerçekten güzel, ama özel güç kullanımı biraz şey onun dışında güzel ha birde sonlara doğru baya güçleniyorsunuz
buda bir eksi olabilir.

4-Hikaye​

Witcher alemini seven biri olarak hikayesini de sevdim RPG olayı da çok güzel hatta yaptığınız seçimlerle oyunun bir bölümünü (oyun 3 bölümden oluşuyor)
3 bölümden birini tamamen değişterebiliyorsunuz. RPG tarafı güzel,aksiyon da gayet iyi.

Sonuç; Hala Oynanır Mı?​

Bal gibi oynanır mis gibi 30 saat akarsınız hala taş gibi oyun, birde 4.65 gibi bir fiyata mükemmel ya.
Birde ben oyunun hikayesini önceden dinlemiştim oynamam diye nerde ne olucağını az çok bildiğim halde ayıla bayıla oynadım.
Teşekkürler Witcher 2, hala daha taş olduğun için.

Bak en kötü al 4.65 bak bişi değil en kötü beğenmezsin oynamazsın ama denemeye kesinlikle değer.

Ha birde ciddi ciddi bir saatlik oturumlarla geforce nowdan (GAME+ değil normal avrupa) oynadım evet biraz kanser etti e ama napalım
7100 GS kullanmak bu devirde zor bişi.

Elinize sağlık. Ben oynarken çok sıkılmıştım ama değişir kişiden kişiye.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinize sağlık. Ben oynarken çok sıkılmıştım ama değişir kişiden kişiye.
Sağolun hocam, olabilir hocam zaten bir şeyi herkesin sevmesi mümkün değil, denemeden konuşmuyorsunuz en azından.

Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
D D
7100GS ile GFN açılması ilginçmiş. Asıl şaşırdığım kısım o Lag'a rağmen nasıl sabırla oynayıp bitirdiğin? :D

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Ciddi misin? :D
Avrupa serverlarına bağlandığın için hissedilen bir lag olması lazım.
Evet oynanabilir fakat bir süre sonra insanın bu durumdan sıkılıp kapatası geliyor.
Hocam lag olarak görüntü bozulmasını kastediyorsanız o internetle alakalı,gecimeden kastediyorsanız hikayeli oyunda pek sorun olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
D D
Hocam lag olarak görüntü bozulmasını kastediyorsanız o internetle alakalı,gecikmeden kastediyorsanız hikayeli oyunda pek sorun olmuyor.
Sistemin geri kalanı gayet iyi, peki neden 7100GS?
Ekran kartı piyasasının düzelmesini bekliyorsun herhalde ama RX550 alsan bile bu tarz oyunlarda GFN ile uğraşmazsın, Yada en kötü 7850 1GB al 300TL'ye.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Sistemin geri kalanı gayet iyi, peki neden 7100GS?
Ekran kartı piyasasının düzelmesini bekliyorsun herhalde ama RX550 alsan bile bu tarz oyunlarda GFN ile uğraşmazsın, Yada en kötü 7850 1GB al 300TL'ye.
Sistemi topladım piyasa patladı ekran kartını alamadım alamadım alamadım daha da kötüleşti, öyle kaldı.
7100 gs i dedemin sistemden aldım:D

Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
D D
Sistemi topladım piyasa patladı ekran kartını alamadım alamadım alamadım daha da kötüleşti, öyle kaldı.
7100 gs i dedemin sistemden aldım:D
İlk olarak ekran kartını alsaydın şu an çok daha farklı olabilirdi. :D
''Witcher 2'yi Ultra doku paketi modu ile 4K oynadım oyun pek iyi görünmüyor hala!!!'' :cool:

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,844
İsim
Akın Taşkan
hocam kaç saat sürdü? Ben de beleş şekilde denemek isterim

Top Bottom