Neler Yeni

2022 Peugeot 2008 vs 2022 Renault Megane

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Öncelikle merhaba. Aklımda 2 adet araba var. 2022 Peugeot 2008, 1.2, 100 HP ( eğer alırsam yazılım attıracağım. Sağlıklı bir şekilde 130 HP oluyor araç. ) Veya 2022 Renault Megane, 1.3 TCE 140 HP. Benim için araba da istediklerim ses sistemi, ara hızlanmalar ve yalıtım. Bu isteklerimi aralarından hangisi daha iyi karşılar. Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle merhaba. Aklımda 2 adet araba var. 2022 Peugeot 2008, 1.2, 100 HP ( eğer alırsam yazılım attıracağım. Sağlıklı bir şekilde 130 HP oluyor araç. ) Veya 2022 Renault Megane, 1.3 TCE 140 HP. Benim için araba da istediklerim ses sistemi, ara hızlanmalar ve yalıtım. Bu isteklerimi aralarından hangisi daha iyi karşılar. Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar. :)
@Denizgezen

Son düzenleme:

Hyper_Dream

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Berkan KABLAN
İlgilendiği Kategoriler
laptop, mouse, klavye, oyun, masaüstü pv
megane o kadar iyi değil bence 2008 iyidir
yeni taliant da toros gibi reno yapamıyor bence

Son düzenleme:

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hiç yormadan meganeye yönelirim. Alacağınız meganeyle 2008'in çok donanım farkı var. Sonuçta taliant almıyorsun ;)
1.3 motor da iyidir güzel yürür .

Ege_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ege
Renault Megane 1.3 TCE hızlanma konusunda çok tehlikeli bir araba. Çoğu rakibi arabayı kalkışta yer. Ancak yakıt tüketimi fazla bir motor.
Ayrıca Joy paket tercih etmeyin bomboş bir paket. En az Touch paket tercih edin derim.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Renault Megane 1.3 TCE hızlanma konusunda çok tehlikeli bir araba. Çoğu rakibi arabayı kalkışta yer. Ancak yakıt tüketimi fazla bir motor.
Ayrıca Joy paket tercih etmeyin bomboş bir paket. En az Touch paket tercih edin derim.
Joy Comfort modelini alıyoruz. Çift bölgeli klima, geri görüş kamerası, tesla ekran, otomatik klima, elmas kesim çelik jant gibi neredeyse bütün opsiyonlar var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç yormadan meganeye yönelirim. Alacağınız meganeyle 2008'in çok donanım farkı var. Sonuçta taliant almıyorsun ;)
1.3 motor da iyidir güzel yürür .
1.2 Puretech'de ödüllü motor diyorlar. Ses sistemi olarak da Peugeot'u çok öneriyorlar. Büyük ihtimalle megane alıcaz. Yazıldık zaten megane'a.

Top Bottom