Neler Yeni

2022 Renault Megane Nasıldır?

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre

şahin doğan

80+ Platinum
Ses sistemi olarak araba nasıl? Birde yol sesi ve motor sesini fazla alıyor mu?
Motor sesi yok ama yol sesi var. Ses sistemine çok önem veren biri değilim açıyorum müziğimi dinliyorum.

OnurCiftci26

80+ Bronze
Öncelikle merhaba. 2022 Joy Comfort Renault Megane almayı düşünüyoruz. Araba da Tesla ekran, elmas kesim çelik jant, geri görüş kamerası, çift bölgeli klima ve otomatik klima opsiyonları var. Bu araba sizce nasıldır? 1.3 TCE motor bu arabayı yürütebiliyor mu? Ses sistemi ve yalıtımı nasıldır? Konfor açısından bu arabayı nasıl buluyorsunuz? Kullanan ve deneyimleri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bu arabanın Otomatik versiyonu gelmez ise manuel versiyonunu almayı düşünüyoruz. Renault'un manuel şanzımanları nasıldır?

Birde bu arabanın Otomatik versiyonu gelmez ise manuel versiyonunu almayı düşünüyoruz. Renault'un manuel şanzımanları nasıldır?
1.3 Tce 140 beygir çok iyi motor yürütmeyi bırak çoğu aracı yolda üzer.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,437
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Max bütçe 630.000 TL. 4 kişiyiz. Her gün kullanıyoruz arabayı neredeyse.
city düşünebilirsiniz sıfır piyasasında civic focus hepsi bütçeyi aşıyor

corollada var

dizel egeanın en fulunüde alabiliyorsunuz

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre

corollada var

Hocam tenekenin de tenekesini öneriyorsunuz sizde. :D Egea alacağıma alırım bir tofaş ona binerim. Aynı şey ne de olsa.

corollada var

City kadar dandik bir araba yok. Gidiş olarak da berbat bir araba. Zaten ekran falan hak getire. Uzun süredir araştırıyorum piyasayı. Bu fiyat bandında en dolu ve en iyi yürüyen araba megane şuan için benim nazarımda.

Motor sesi yok ama yol sesi var. Ses sistemine çok önem veren biri değilim açıyorum müziğimi dinliyorum.
Yol sesi illa ki vardır. Şahsen ben bu arabaya 2009 Ford Connect'den geçicem. Connect'den de iyidir herhalde yalıtım olarak. :D

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,437
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Hocam tenekenin de tenekesini öneriyorsunuz sizde. :D Egea alacağıma alırım bir tofaş ona binerim. Aynı şey ne de olsa.

City kadar dandik bir araba yok. Gidiş olarak da berbat bir araba. Zaten ekran falan hak getire. Uzun süredir araştırıyorum piyasayı. Bu fiyat bandında en dolu ve en iyi yürüyen araba megane şuan için benim nazarımda.

Yol sesi illa ki vardır. Şahsen ben bu arabaya 2009 Ford Connect'den geçicem. Connect'den de iyidir herhalde yalıtım olarak. :D
hocam bu fiyat segmentinde aklıma gelenleri önerdim hergün biniyorsunuz diye dizel egea önerdim az yakar diye civicin fiyatına bakarken cityi gördüm onuda önerdim corolla o kadarda kötü değil tercih edilebilir

şahin doğan

80+ Platinum

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
hocam bu fiyat segmentinde aklıma gelenleri önerdim hergün biniyorsunuz diye dizel egea önerdim az yakar diye civicin fiyatına bakarken cityi gördüm onuda önerdim corolla o kadarda kötü değil tercih edilebilir
Corolla gidiş açısından baya berbat. 1.5 3 silindir ve atmosferik bir motora sahip. İlk başlarda onu düşünmüştük ama sonradan motorunu incelediğimde cidden yolda sorun yaşatacağını düşndüğüm için vazgeçtik. Bakalım 1.3 Megane ile çağa biraz da olsa ayak uyduralım diyoruz.

O zaman sıkıntı yok koşa koşa geçebilirsiniz :D
Gidiş olarak nasıldır sizce hocam? 1.3 motordan baya ümitliyim çünkü.

@Denizgezen

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,437
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Corolla gidiş açısından baya berbat. 1.5 3 silindir ve atmosferik bir motora sahip. İlk başlarda onu düşünmüştük ama sonradan motorunu incelediğimde cidden yolda sorun yaşatacağını düşndüğüm için vazgeçtik. Bakalım 1.3 Megane ile çağa biraz da olsa ayak uyduralım diyoruz.

@Denizgezen
aslında civic tavsiye edicektim lakin o fiyatlar ne öyle

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

@Denizgezen
Işıklarda otomatikle çoğu arabayı üzersin. 1.3 tce motor clio üzerinde 1.5 ecoboost 160 hp mondeo , 1.5 tsi 150 hp passatı geçiyor. Hafiflikten yararlanarak o araçları geçiyor hocam . Tabi daha hafif ve 130 hp olması durumu var bunu da hesaba katın.
Yeni , kroniksiz ve iyi yürüyen bir motoru var . Asla üzeceğini düşünmüyorum

Top Bottom