Neler Yeni

2023`de Xbox Series S alınır mı ?

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
PS5'te oyunu kalite moduna aldığınızda 30 FPS'ye düşüyor. Düşüyormuş daha doğrusu. Dün öğrendim. Horizon Forbidden West'i 30 FPS'de bitirmişim ben. Zannediyorum ki, alet güncelleme almadı ya da YouTube videolarında gösterildiği kadar akıcı olmuyor. Rahatsız etmeye başlayınca ayarlarına baktım. Performans moduna alınca oyun akmaya başladı. Profesyonel oyuncu olmadığım halde bu fark beni rahatsız ediyorsa başkasının direkt gözünü bozar.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Arif Dağcı
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Tnc öz
Hocam rdr2 fh5 ve gear 5 yüklesem yetmez mi sadece bunlar için alıcam?
hocam rdr2 sadece 150gb falan diğer oyunlar hakkında bi bilgim yok 100 gb üstü oyunlar yüklemeyi düşünüyorsan 3-4 oyun alır max
ama araya küçük 30-40gblik oyunlarda atarsan 10 oyuna kadar çıkarırsın

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,186
İsim
Ahmet Sevinç

Berke123

80+ Bronze
YOOK.

CL1L

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Celil
alınır. türkiye şartlarında bu kadar ucuza başka bi konsol yok. yeni nesil. evet bazı oyunlar 30fps olabilir ama örneğin gta 5'te de performans-kalite modu var. performansa alınca 60fps akıyor konsol. bazı oyunlarda da var ayarlardan ayarlayabiliyorsun. bence alınır. zaten gamepass ile hayvan gibi bi kütüphanen oluyor.

oyuncudö

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
sevket bostan
harddisk ya da ssd sayesinde yeni oyunları saklayabilirsin ya da eski oyunları direkt indirip oynayabilirsin
ayrıca sakladığın oyunu tekrar açmak sıfırdan oyunu indirmekten daha kısa sürüyor

asko56

80+ Bronze
2023`de Xbox Series S alınır mı ?
SERİES S SAHİBİ OLARAK SÖYLÜYORUM GİT 2.EL SERİES X AL SERİES S ALINMAZ NİYE DERSEN

1. DEPOLAMA AŞIRI YETERSİZ 2023 YILI İÇİNDE ARTIK 364 GB ALANA OYUN SIGDIRAMIYORSUN

2.CİHAZ ÇOK GÜÇSÜZ GELİŞTİRİCİLER CİHAZA OYUN GETİMEK İÇİN UGRAŞMIYOR OPTİMİZE YAPMIYORLAR ÇÜNKÜ ÜRÜN ÇIKARILIR İKEN HATALI ÇIKTI SERİES S DE 10 GB BELLEK VAR BUNUN ESKİDEN 2.5 GB INI SİSTEM KULLANIYORDU 7.5 GB I İSE OYUN YAPIMCISI MS BU ŞİKAYETLER ÜZERİNE SİSTEM OPTİMİZASYONU KASIP GELİŞTİRİCİLERE SİSTEM BELLEGİNDEN OYUN TARAFINA BİR AKTARIM YAPILDI
ŞUAN İSE 8.2 GB OYUN GELİŞTİRİCİSİNE 1.8 GB İSE SİSTEM BELLEGİNE KALDI

3.SERİES S ALMAKLA VEYA SERİES X İ ALMAKLA İŞ BİTMİYOR GAMEPASS ULTİMATE ALMAN LAZIM SARJLI PİL SETİ ALMAN LAZIM CİHAZ PİL İLE ÇALISIYOR ÜSTÜNE SERİES S İN DEPOLAMASI YETMEDİGİ İÇİN HARİCİ HARD DİSK VEYA ÖZEL SSD SİNİ ALMAN LAZIM YADA 1 TB OLAN SİYAH MODELİNİ ALMAN LAZIM

4. OYUNLAR EGER ARKADAŞ ÇEVREN YOKSA VEYA İNSANLARA GÜVENEMİYOR İSEN 2000 TL EGER DEDİGİM UNSURLAR VAR İSE HER ÜRÜNÜ ABONELİK VE OYUNU 2 YE BÖL YARI YARI

Top Bottom