Neler Yeni

2023 Yılında iPhone 8Plus alınır mı?

2023 de 8 plus mu se2020 mi

• Se

Oylar: 18 78.3%
  • 8plus

Oylar: 5 21.7%

• Oy kullanan toplam üye
    23

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bütçe
6500
Dostlar iki model arasında kararsızım aslında,
Se2020 Ve iPhone 8Plus. İkisini de ikinci elden alacağım. Ben çok düşünen biriyim ve telefon kullanırkende çok düşünürüm bu yüzden ekran biraz açık kalabiliyor ayrıca Pubg oynamayı seviyorum, ekran ve batarya konusundan SE2020'Nin beni uzecegini düşünüyorum. Kafamdaki düşünce ilk önce 8plus ile başlayıp 2 yıl sonra iPhone 11 yada 12 gibi bir cihaza geçmek. iPhone 8 büyük ihtimalle ios 17 almayacak ama uygulama desteği uzun bir süre daha devam edecek, öte yanda ise se2020 ise en az 2025e kadar güncelleme alacak a13 bionic sayesinde. Çok kararsızım dostlar iPhone 8 plus almayı düşünüyorum ama iPhone SE de al beni diyor. Yardım edin..

mrc44

80+
se 2020 kullanmış biri olarak gerçekten batarya konusunda üzüyor oyun oynuyorsan özellikle ama performans olarak fazlasıyla yeterli küçük ekran büyuk işlemci olduğu için oyunlarda da üzmez tek kötü yanı batarya

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
se 2020 kullanmış biri olarak gerçekten batarya konusunda üzüyor oyun oynuyorsan özellikle ama performans olarak fazlasıyla yeterli küçük ekran büyuk işlemci olduğu için oyunlarda da üzmez tek kötü yanı batarya
Peki hocam günde kaç kez şarja taktınız? Ve ekranda oyun oynarken zorlandınız mı? Cidden ekran konusu beni pilden daha çok korkutuyor

34byk21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Muhammed
Se2020 Ve iPhone 8Plus. İkisini de ikinci elden alacağım. Ben çok düşünen biriyim ve telefon kullanırkende çok düşünürüm bu yüzden ekran biraz açık kalabiliyor ayrıca PUBG oynamayı seviyorum, ekran ve batarya konusundan SE2020'Nin beni uzecegini düşünüyorum. Kafamdaki düşünce ilk önce 8plus ile başlayıp 2 yıl sonra iPhone 11 yada 12 gibi bir cihaza geçmek. iPhone 8 büyük ihtimalle ios 17 almayacak ama uygulama desteği uzun bir süre daha devam edecek, öte yanda ise se2020 ise en az 2025e kadar güncelleme alacak a13 bionic sayesinde. Çok kararsızım dostlar iPhone 8 plus almayı düşünüyorum ama iPhone SE de al beni diyor. Yardım edin..
o bütçede önerim xr veya x

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,885
İsim
uwu
ikinci elde 6500tlye xr bulabilsem bir saniye durmam. ama bulamadım en ucuzu 7500tl
Tr niye bakiyonuz yd xsmax alın 4.5a bide yanına easyceptwn 6 plus al
8 ay xs Maxi kalan 4 ay fotoğrafını oyununu xsmax ile aramanı 6plastan yaparsın

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Peki hocam günde kaç kez şarja taktınız? Ve ekranda oyun oynarken zorlandınız mı? Cidden ekran konusu beni pilden daha çok korkutuyor
PUBG oynanmıyor SE ile. Daha ufak çaptaki birçok oyunu oynadım ama uzaktaki adamları görmek o ekranla çok zor.

Pili de baya kötü, ağır oyunlarda neredeyse dakika başı %1 yiyor. 2 saat oyun oynadığım bir gün 3 şarjla anca günü çıkarıyordu.

Ama 8+ da işlemci açısından baş ağrıtabilir, o işlemci günümüzde cidden zayıf.

Son düzenleme:

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tr niye bakiyonuz yd xsmax alın 4.5a bide yanına easyceptwn 6 plus al
8 ay xs Maxi kalan 4 ay fotoğrafını oyununu xsmax ile aramanı 6plastan yaparsın
hocam yurt dışı işine girmek istemiyorum alıken de satarken de sıkıntılı
PUBG oynanmıyor SE ile. Daha ufak birçok oyunu oynadım ama uzaktaki adamları görmek o ekranla çok zor.

Pili de baya kötü, ağır oyunlarda neredeyse dakika başı %1 yiyor. 2 saat oyun oynadığım bir gün 3 şarjla anca günü çıkarıyordu.

Ama 8+ da işlemci açısından baş ağrıtabilir, o işlemci günümüzde cidden zayıf.
teşekkürler hocam.

Cihangir

80+ Gold
Se2020 Ve iPhone 8Plus. İkisini de ikinci elden alacağım. Ben çok düşünen biriyim ve telefon kullanırkende çok düşünürüm bu yüzden ekran biraz açık kalabiliyor ayrıca PUBG oynamayı seviyorum, ekran ve batarya konusundan SE2020'Nin beni uzecegini düşünüyorum. Kafamdaki düşünce ilk önce 8plus ile başlayıp 2 yıl sonra iPhone 11 yada 12 gibi bir cihaza geçmek. iPhone 8 büyük ihtimalle ios 17 almayacak ama uygulama desteği uzun bir süre daha devam edecek, öte yanda ise se2020 ise en az 2025e kadar güncelleme alacak a13 bionic sayesinde. Çok kararsızım dostlar iPhone 8 plus almayı düşünüyorum ama iPhone SE de al beni diyor. Yardım edin..
alınmaz güncelleme kesilecek eylülde

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Muhammet Yazıcı
Se 2020 ile pubg oynanmaz oynanir fakat günde 4 kere şarja takarsin tabi cok oynuyorsan 8 plusta gayet seçilebilir bi seçenek şurda iphone 6'lar bile hizli çalışıyor orta model androidlere nazaran söylüyorum güncelleme desteğide 2-3 sene önce bitmişti

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,885
İsim
uwu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,160