Neler Yeni

2023'te hala HyperX Cloud 2 alınır mı?

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
Selamlar öncelikle. Başlıkta da gördüğünüz gibi sorum belli. Normalde Arctis Nova 3 alacaktım ancak fiyatının yükselmesi sebebiyle bütçemi aştı. Şu an da Cloud 2 2200 bandında bir fiyata sahip, kendisi eski bir kulaklık hala alınır mı diye sizlere sormak istedim. Ve son olarak Cloud 2 ve Nova 3 arasında sizce hangisi daha iyi olurdu. Cevaplarınız için teşekkürler.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Selamlar öncelikle. Başlıkta da gördüğünüz gibi sorum belli. Normalde Arctis Nova 3 alacaktım ancak fiyatının yükselmesi sebebiyle bütçemi aştı. Şu an da Cloud 2 2200 bandında bir fiyata sahip, kendisi eski bir kulaklık hala alınır mı diye sizlere sormak istedim. Ve son olarak Cloud 2 ve Nova 3 arasında sizce hangisi daha iyi olurdu. Cevaplarınız için teşekkürler.
c2 daha mantıklı, evet hala alınır. c3 bütçesi çıkmıyorsa c2 alınır.

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
mikrofon kalitesini onemsemiyorsan al

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR