Neler Yeni

2024'Te ekonomi düzelir mi?

2024'Te Ekonomi Düzelebilirmi ?

• Oy kullanan toplam üye
    290
Ekonomi şuan düzgün ki?
Dolar yüksek enflasyon pek iyi değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında şöyle bir gerçek var bunu kimse söylemiyor.

Benim bodrumda yazlığım var normalde günlük 300-500 TL arası değişen kiralama fiyatını cumartesi pazar olmak üzere 2 günlük 10 000 TL ye kiraya verdim ve 5dk da tutuldu. Yani bir an 20kmı deseydim diyesim geldi :)

Yani işin özeti fiyatları ne kadar yüksek tutsanda müşterisi her zaman oluyor demekki ekonomide sorun yok gibi hissediyor insan.
Ekonomide yanlış bir politika var bence.

TahinPekmez

80+ Silver
şimdi duzeltmeye başlasa 5 yil surer en az

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
kurun düşmesi yerine sabitlenmesini daha olası buluyorum. Ki bu senaryoda bile devamlı gelen zamlar azalırsa özellikle esnaflar olarak belirlediğimiz kâr oranları üzerinden para kazanabiliyor olacağız.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Ekonominin kötü olduğunu düşünmüyorum. Tatile araç ile çıkanların trafiği İl sınırları ötesine taşacak kadar tıkamalarına bakılırsa, bir bizde ekonomi durgun.

Ekonominin kötü olduğunu düşünmüyorum. Tatile araç ile çıkanların trafiği İl sınırları ötesine taşacak kadar tıkamalarına bakılırsa, bir bizde ekonomi durgun.
Ekonomi şuanlık farklı ilerliyor enflasyon düşüyor dolar yükseliyor bügün yine 1 dolar 26'tl oldu.

Aslında şöyle bir gerçek var bunu kimse söylemiyor.

Benim bodrumda yazlığım var normalde günlük 300-500 TL arası değişen kiralama fiyatını cumartesi pazar olmak üzere 2 günlük 10 000 TL ye kiraya verdim ve 5dk da tutuldu. Yani bir an 20kmı deseydim diyesim geldi :)

Yani işin özeti fiyatları ne kadar yüksek tutsanda müşterisi her zaman oluyor demekki ekonomide sorun yok gibi hissediyor insan.
cidden fakir edebiyatını yapacak adam yapmıyor ondan dolayı muhalif "sanatçıların" kuduruşunu izlemek inanılmaz zevkli oluyor

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Ekonomi şuanlık farklı ilerliyor enflasyon düşüyor dolar yükseliyor bügün yine 1 dolar 26'TL oldu.
Dolar da Avro da çıkıyor, çünkü yurt dışına tatile çıkanlar ve çıkacaklar döviz alıyor.

Tabi bunlar bir gün geri dönecek ve belki hepsini harcamamış olacak. Dolar önümüzdeki günlerde düşerse, bunun bir nedeni de, bankaların yüksek kurdan sattıkları dolarları kelepir fiyattan geri almaları olacak

EsQUEukXIAYF4L7.jpg
:d

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Top Bottom