Neler Yeni

🔥İndirim 2099 TL - XRANCER Master Oyuncu Koltuğu İndirimi (KUMAŞ+DERİ)

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
İNDİRİMLİ KOLTUK.JPG

Alttaki kupon ile birlikte 2099 TL'ye geliyor.
Xrancer Master White Beyaz Oyuncu Koltuğu linki ekledim.
Axes kart trendyol kampanyası ile peşin fiyatına 6 taksitle erkek kardeşime aldım.
Ürünün fotoğrafta görülen siyah alanı kumaş, beyaz bölümleri deri tasarım.
Aynı modelin siyahını kendim kullanıyorum, pembe modelinden eşime ve kız kardeşime birer tane aldım.
Memnun kalmasam 4. siparişi vermezdim o yüzden tavsiye ederim.
Beyaz model sipariş ettim ama mağazayı arayıp siyah göndermelerini rica ettim, kabul ettiler.
Uzun zamandır kullanıyoruz sadece bir tanesinin kol dayaması kırıldı 100 lira masrafla hallettik.
İyi forumlar

Son düzenleme:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
SEYF
Alıntıyı görüntüle

Axes kart trendyol kampanyası ile peşin fiyatına 6 taksitle erkek kardeşime aldım.
Aynı modelin siyahını kendim kullanıyorum, pembe modelinden eşime ve kız kardeşime birer tane aldım.
Beyaz model sipariş ettim ama mağazayı arayıp siyah göndermelerini rica ettim, kabul ettiler.
Uzun zamandır kullanıyoruz sadece bir tanesinin kol dayaması kırıldı 100 lira masrafla hallettik.
İyi forumlar
Kol destekleri çok çabuk kırılıyor diye aşırı şikayet var siz böyle bir şey yaşadınız mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

İyi forumlar
Be 1.86 birisi için uygun mu

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kol destekleri çok çabuk kırılıyor diye aşırı şikayet var siz böyle bir şey yaşadınız mı ?

Ben 175 boyundayım. Bana rahat oluyor da emin değilim şimdi ne yalan söyleyeyim.
İsterseniz koltuk ölçülerine bakıp kendiniz karar verin. ÜRÜNÜN SİTE LİNKİ
3 koltuktan sadece birinin kol desteği kırıldı onu da ben kırdım. Fazla yükleniyordum tek bir tarafa o yüzden oldu.
Bir de kol dayama sağa sola çevirirken mekanizmada takılma vardı değiştirince o da düzeldi ve tekrar yaşanmadı.
Başka bir problem yaşamadım, zaten bu fiyat bandında bu tür görünüme sahip koltuk pek kalmadı.
Pahalı modellerde de bu tür ufak problemler olabiliyor diye pek umursamadım.

byMyzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berk SAM
Ürünü kullanıyorum. Kolçakları biraz dandik ama bir kere ayarladıktan sonra çok dokunmadığım için problem etmedim. Daha pahalı koltuklarıda deneyimledim bu koltuk çok daha rahat.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ürünü kullanıyorum. Kolçakları biraz dandik ama bir kere ayarladıktan sonra çok dokunmadığım için problem etmedim. Daha pahalı koltuklarıda deneyimledim bu koltuk çok daha rahat.
aynen hocam. kumaş bölüm çok rahat ve yazın terletmiyor, deri kısımda spor / gaming tarzda görüntüsü güzel.

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş

1,86 için uygun değil.

Linkteki ürünün aynısını kullanıyorum. Hatta bu markanın ilk modelini de kullandım. Bu resimdeki model güzel kaliteli fakat boyunuz kısa ve kilolu değilseniz alın.

Ben ilk aldığımı 1 sene falan kullanıp bununla değiştirmiştim üstüne para vererek tabi. Ama amortisör kısmı geldiğinden beri beni taşımıyor sanırım oturunca hafif aşağı iniyor. Kolçağı da kırıldı ama bedavaya yolladılar parasını almadılar.

IMG-20221108-WA0002.jpg

IMG-20221108-WA0001.jpg

şunun üst kısmına baksana ayar oluyorum ya japonlara özel mi tasarlamışlar ne birde bana en büyük koltuk çeşidimiz bu demişti :D

Son düzenleme:

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
şunun üst kısmına baksana ayar oluyorum ya japonlara özel mi tasarlamışlar ne birde bana en büyük koltuk çeşidimiz bu demişti :D
yok hocam şuan daha uzun modelleri var kendi sitelerinde ama denemediğim ürünler olduğu için bir şey diyemem onlar için :D

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
586
İsim
Mehmet
1,86 için uygun değil.

Linkteki ürünün aynısını kullanıyorum. Hatta bu markanın ilk modelini de kullandım. Bu resimdeki model güzel kaliteli fakat boyunuz kısa ve kilolu değilseniz alın.

Ben ilk aldığımı 1 sene falan kullanıp bununla değiştirmiştim üstüne para vererek tabi. Ama amortisör kısmı geldiğinden beri beni taşımıyor sanırım oturunca hafif aşağı iniyor. Kolçağı da kırıldı ama bedavaya yolladılar parasını almadılar.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

"boyunuz kısa ve kilolu değilseniz alın."

Anlam karışıklığı olmuş. Boyumuz kısaysa mı yoksa değilse mi alalım?

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
"boyunuz kısa ve kilolu değilseniz alın."

Anlam karışıklığı olmuş. Boyumuz kısaysa mı yoksa değilse mi alalım?
Arkadaş şunu demek istedi.
Boyunuz 175-1.80 cm den kısa ise alınabilir. Uzun boylulara koltuk kısa gelebilir.
Kilonuz 120 kg dan az ise alınabilir. Taşıyabileceği maksimum ağırlık bu.

Son düzenleme:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
SEYF
ben ne diyom sen ne diyon...
La bir şey demiyorum hemen yükselme.

Arkadaş şunu demek istedi.
Boyunuz 1.80 cm den kısa ise alınabilir. Uzun boylulara koltuk kısa gelebilir.
Kilonuz 120 kg dan az ise alınabilir. Taşıyabileceği maksimum ağırlık bu.
Şirket 1.62 üstü öner miyor zaten. Diğer seçeneklere bakın diyor. Bir anlık Hawkı iptal edip onu alayım dedim ama Hawk iyidir diyip Hawk aldım.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Şirket 1.62 üstü öner miyor zaten. Diğer seçeneklere bakın diyor. Bir anlık Hawkı iptal edip onu alayım dedim ama Hawk iyidir diyip Hawk aldım.
ilginç. ben 175 boyla baya rahat kullanıyorum hocam. gerçi benim bir tık üstüm sıkıntı olabilir o yüzden 180 yazayım dedim yorumda. şirket sitesinde belirtmemiş o ölçüyü, sadece kilo yazmış. hayırlı olsun hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,812
Üyeler
147,016
Son üye
Cemmy
Top Bottom