Neler Yeni

İnceleme Xrancer Boss Oyuncu Koltuğu İncelemesi

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,648
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Resim yok ama hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

900 gibi bir durum yok zaten 990 dı hocam

Satış sonrası destek ile yakın ilgileniyorlar 2-3 gün sonra uzun kullanım yorumlarım için ayrı bir konu acıcam
Aklınıza takılan bir kısım varsa sorun hocam
yok kanka bir ara 900 dü yasuo koduyla 810 amı ne iniyordu

Halojey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Halil Sade
Instagram
https://www.instagram.com/halil_sade/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198075783
Facebook
halil.sade.90
Twitter
HalilDss
Resim yok ama hocam

900 gibi bir durum yok zaten 990 dı hocam

Satış sonrası destek ile yakın ilgileniyorlar 2-3 gün sonra uzun kullanım yorumlarım için ayrı bir konu acıcam
Aklınıza takılan bir kısım varsa sorun hocam
Resimi atmamış şimdi attım

Ekler

• Photo_1617352930257.jpg
    Photo_1617352930257.jpg
    566.4 KB · Hit: 139

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Resimi atmamış şimdi attım
Evet rahat koltuğun oraların tam rahatlığını hissetmek için bel yastığını çıkarmanız lazım ben çıkardım 1 gün öyle de gayet iyiydi sizin için yarın iyice oturur bakarım ☺️

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
Şu an memnun musunuz?

cemtastan2301

80+ Gold
Güzel rehber olmuş, eline sağlık. Müslüm baba seni ne zamandır göremiyorum en son halat falan istiyordun naptın la ? :oops:

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Elinize sağlık güzel inceleme olmuş. Beni en çok ilgilendiren uzun kullanım testi de eklenirse süper olur. Şahsen günün 8 saati oturmaktayım uzun kullanım çok önemli.

Charpner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cem Karacaer
Normal modelini alan biri olarak ben de değerlendirmemi yapayım.
Günde bazen 12 saat oturuyorum bilgisayar başında. Bu modeli boss modele göre daha geniş. Ben de bel yastığını çıkararak kullanıyorum. Daha 1 ay sonrasında oturma yerindeki süngeri ezildi o yumuşaklığı azaldı daha sert oldu. 2-3 haftadan sonra gıcırdama yapmaya başladı yağlamama rağmen hala biraz yapıyor arada. Doğrusu baştan savma iş yapıyorlar profesyonellik yok. Ben İstanbul'da oturduğum için kendileri getirdiler ve kolçaklarında ezikler vardı. Kimi zaman sırtlığı yamuk takıyorlar kimi zaman bir yerden vida çıkıyor yani kusursuz bir mal beklemeyin. Fiyatına göre nasıl derseniz indirimlerle 900 tl ye iniyor ama normal fiyatını düşünürsek bence genel olarak 1000 tl fazla. Ha tabi piyasa fiyatını düşünürsek hiç fena değil uygun ve kusurları kullandıkça görmezden gelinebiliyor, alışıyor insan. Oturma yerinin sertleşmesi kötü oldu rahatlığı bir miktar bozuldu ve yanlarındaki yükseltiler bir miktar rahatsız ediyor ama bu çok önemli değil. Bir sorun olduğu zaman cevap veriyorlar vs ama ben değişim yapacaktım onlar almadı siz getirin dediler arabamız olmadığı için birinden istedik ve ilk mağduriyetim, sonrasında gittik gitmeden de elinizde var mı diye sormuştum var demelerine rağmen yok dediler başka şey vermeye çalıştılar istemeyince de tartışma çıkardılar. Kısacası çok memnun kalmadım ama idare eder 2 ay oldu hala kullanıyorum. Yenisini alacak olsam xmax alırdım bana daha profesyonel geliyor ve fiyatları yakın. Sorularınız olursa cevaplayabilirim.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Normal modelini alan biri olarak ben de değerlendirmemi yapayım.
Günde bazen 12 saat oturuyorum bilgisayar başında. Bu modeli boss modele göre daha geniş. Ben de bel yastığını çıkararak kullanıyorum. Daha 1 ay sonrasında oturma yerindeki süngeri ezildi o yumuşaklığı azaldı daha sert oldu. 2-3 haftadan sonra gıcırdama yapmaya başladı yağlamama rağmen hala biraz yapıyor arada. Doğrusu baştan savma iş yapıyorlar profesyonellik yok. Ben İstanbul'da oturduğum için kendileri getirdiler ve kolçaklarında ezikler vardı. Kimi zaman sırtlığı yamuk takıyorlar kimi zaman bir yerden vida çıkıyor yani kusursuz bir mal beklemeyin. Fiyatına göre nasıl derseniz indirimlerle 900 TL ye iniyor ama normal fiyatını düşünürsek bence genel olarak 1000 TL fazla. Ha tabi piyasa fiyatını düşünürsek hiç fena değil uygun ve kusurları kullandıkça görmezden gelinebiliyor, alışıyor insan. Oturma yerinin sertleşmesi kötü oldu rahatlığı bir miktar bozuldu ve yanlarındaki yükseltiler bir miktar rahatsız ediyor ama bu çok önemli değil. Bir sorun olduğu zaman cevap veriyorlar vs ama ben değişim yapacaktım onlar almadı siz getirin dediler arabamız olmadığı için birinden istedik ve ilk mağduriyetim, sonrasında gittik gitmeden de elinizde var mı diye sormuştum var demelerine rağmen yok dediler başka şey vermeye çalıştılar istemeyince de tartışma çıkardılar. Kısacası çok memnun kalmadım ama idare eder 2 ay oldu hala kullanıyorum. Yenisini alacak olsam xmax alırdım bana daha profesyonel geliyor ve fiyatları yakın. Sorularınız olursa cevaplayabilirim.
Bazı rahatsızlıklarımdan dolayı yazamadım buraya yazan arkadaşlara lakin size kesinlikle katılıyorum buna benzer başka yerler var oraları tercih edebilirsiniz fiyatına göre gayet iyi
Xmax meselesine gelirsek arkadaşımın evinde test etme fırsatım oldu bir tık ama bir tık profesyonel o da kollar ve iskelet yapısından onun dışında fiyatına göre bu kalite de koltuklar gayet iyi Instagram da xrancer gibi firmalar var aynı fiyatta bazıları bit tık profesyonel çalışmaya calisiyor gördüğüm kadarıyla malzemeler de kaliteli

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bazı rahatsızlıklarımdan dolayı yazamadım buraya yazan arkadaşlara lakin size kesinlikle katılıyorum buna benzer başka yerler var oraları tercih edebilirsiniz fiyatına göre gayet iyi
Xmax meselesine gelirsek arkadaşımın evinde test etme fırsatım oldu bir tık ama bir tık profesyonel o da kollar ve iskelet yapısından onun dışında fiyatına göre bu kalite de koltuklar gayet iyi Instagram da xrancer gibi firmalar var aynı fiyatta bazıları bit tık profesyonel çalışmaya calisiyor gördüğüm kadarıyla malzemeler de kaliteli
Xmax a baktım da baya güzel duruyor benim kini satıp belki alırım 2 de fazla kol var bende

Charpner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cem Karacaer
Profesyonellik derken firmanın tutumu davranışları ve konuşmasından bahsediyorum en çok. Ürünlerin sitedeki fotoğraflarını bile özenerek çekmiyorlar. Yastık yamuk duruyor koltuğun kendisi yamuk duruyor görünce bile insan tereddüt ediyor. Random bir merdiven altı mağaza gibi davranıyorlar ve yerleri de gerçekten öyle depo gibi bir binada. Fotoğraf çekilen yer de orası bir yeri siyah boyayla boyamışlar onun dışında depo gibi bir yer mağazaları bile yok yani.
Xmax a baktım da baya güzel duruyor benim kini satıp belki alırım 2 de fazla kol var bende
Benimki deforme olduğu için almazlar o yüzden iade edemem ama etmek isterdim. Aldığım zaman pek bir şey yoktu bir bilgi bulamadım internette ama şimdi baktım yavaştan yazılar yazılmaya başlanmış ve benim gibiler de var ben de yaşadıklarımı anlatmak istedim benim gibi bilgisi olmadan sadece fiyatı için alanlar için. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün-marka değil. Konuşmaları da ayrıca rahatsız edici en ufak bir şikayette veya onların hoşuna gitmeyen bir söz söylediğimde tersliyorlar, görüldü atıyorlar kısacası takmıyorlar. Sizli konuşma da yok senli benli konuşuyor kardeşim diyor vs. İnsanların bilgilenmesi lazım.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,218
İsim
SEYF
Üründen memnun musunuz? Fotoğraf atmamissiniz ama ben de almayı düşünüyorum

Top Bottom