Neler Yeni

20bin TL'ye kadar tablet önerisi

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Emre Yılmaz
Youtube'da matematik soru çözümü-konu anlatımı vs. gibi videolar çekmek için tablet almayı düşünüyorum. Örnek video olarak aşağıya bırakacağım. Amacım bu şekilde fotoğraf veya pdf üzerinde kalemle yazarak ekran kaydı ile matematik anlatmak. Videoları bilgisayar üzerinden editlemem gerekirse diye android tabletlerin daha iyi olacağını düşündüm( ipadlerde windowsa kolay dosya atılıyor mu bilmediğimden). Tablet+kalem olarak toplam 20bin bütçe belirledim. Şimdilik kafamda samsung tabletler var. Önerilerinizi bekliyorum

Edit: Konuyu arkadaşım için açtım. Videoları ben çekmeyeceğim yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Kutlu
Önerim iPad lerden yana olurdu ama şahsen çok pahalı ve bende bu durum yüzünden samsung aldım o yüzden samsung önereceğim s9+ var ekran büyüklüğü içinden kalemide çıkıyor gayet güzel bir tablet eğer bütçeyi düşürürsek samsung s9 fe+ tableti de gayet kullanışlı ve kaliteli
1000004497.jpg

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Emre Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önerim iPad lerden yana olurdu ama şahsen çok pahalı ve bende bu durum yüzünden samsung aldım o yüzden samsung önereceğim s9+ var ekran büyüklüğü içinden kalemide çıkıyor gayet güzel bir tablet eğer bütçeyi düşürürsek samsung s9 fe+ tableti de gayet kullanışlı ve kaliteliAlıntıyı görüntüle
Hocam sende s9 fe+ mı var

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Emre Yılmaz
Kalem ve notlar uygulaması sence nasıl? Kullanışlı mı?
Ekran olarak amoled olmamasının eksikliğini hissediyor musun yoksa yeterince kaliteli mi?
İşlemci olarak yeterli mi yoksa daha uzun ömürlü olması açısından başka tablet mi bakılmalı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Kutlu
Kalem ve notlar uygulaması sence nasıl? Kullanışlı mı?
Ekran olarak amoled olmamasının eksikliğini hissediyor musun yoksa yeterince kaliteli mi?
İşlemci olarak yeterli mi yoksa daha uzun ömürlü olması açısından başka tablet mi bakılmalı?
Kalem gayet yeterli güzel algılıyor ve hassas yani kullanışlı amoled olmamasının eksikliğini hissetmedim dizi felan izlerken gayet keyif alıyorum renkler canlı. işlemci tarafında uzun ömürlü ama ipadlar tabi ki daha uzun ömürlü fakat fiyatları çok pahalı

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Emre Yılmaz
Kalem gayet yeterli güzel algılıyor ve hassas yani kullanışlı amoled olmamasının eksikliğini hissetmedim dizi felan izlerken gayet keyif alıyorum renkler canlı. işlemci tarafında uzun ömürlü ama ipadlar tabi ki daha uzun ömürlü fakat fiyatları çok pahalı
Video çekip bilgisayarda editlemeyi düşünüyorum. O yüzden ipad bana zorluk yaşatır gibi geliyor. Galiba s9 fe+ alacağım

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,474
İsim
Emre siyah
s9 plus önermiyorum bence fazla bütük ve şarjı yeterince gitmiyor kalemi de her an kırılcak gibi hissetiriyor bence ikinci el ipad bakabilirsiniz.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Emre Yılmaz
s9 plus önermiyorum bence fazla bütük ve şarjı yeterince gitmiyor kalemi de her an kırılcak gibi hissetiriyor bence ikinci el ipad bakabilirsiniz.
Ipadde dediğim şeyleri yapabilir miyim? Mesela android telefonum var ekran kaydı alıp kolayca bilgisayara atabiliyorum. Ipadde mac kullanmadığım için sorun çıkartır mı?

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,474
İsim
Emre siyah
Ipadde dediğim şeyleri yapabilir miyim? Mesela android telefonum var ekran kaydı alıp kolayca bilgisayara atabiliyorum. Ipadde mac kullanmadığım için sorun çıkartır mı?
sıkıntı yaşıyacağınızı düşünmüyorum.

Krm01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kerem
Top Bottom