Neler Yeni

20K-23K FP SİSTEM ÖNERİSİ

Siave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fevzican
Bütçe
23000
Öncelikle Selamun aleyküm diye başlayayım. Gigabyte g24f-2 monitörüne sahibim steelseries senseni ten mousem var klavyem ve kasamı sattım ama bu fiyat aralığında yalnızca kasa sistem arıyorum hazır veya toplama bu fiyatta çıkabilecek en iyi dizayn nasıl olur önceki sistemimde amd ye dair hiçbirşey kullanmadım tavsiyeniz o yönde olursa artıları eksileri nasıl olur intelden ndvididan ne gibi dez avantaja sahiptir bahsederdeniz duacınız olurum selamet ile

Hilmi1

80+
Öncelikle Selamun aleyküm diye başlayayım. Gigabyte g24f-2 monitörüne sahibim steelseries senseni ten mousem var klavyem ve kasamı sattım ama bu fiyat aralığında yalnızca kasa sistem arıyorum hazır veya toplama bu fiyatta çıkabilecek en iyi dizayn nasıl olur önceki sistemimde amd ye dair hiçbirşey kullanmadım tavsiyeniz o yönde olursa artıları eksileri nasıl olur intelden ndvididan ne gibi dez avantaja sahiptir bahsederdeniz duacınız olurum selamet ile
https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5600-rtx-4060-ti-oc-8gb-a520m-a-pro-500gb-ssd-16gb-ram.html

bunu öneririm hocam, kullanışınıza bağlı isterseniz depolama alanını arttırabilirsiniz.

Siave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fevzican
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam emeğinize sağlık öncelik ile. Sorum şu neden bi amd ekran kartı değilde nvıdıa vram olarak daha yğksek fp bi ekran kartı seçilebilir diye düşünüyorum ama ısrarla 4060ti yoğunluğu var sebebi nedir mesela dlss den ötürü mü sadece aksi halde amd de fsr bulunuyor çünkü üretici kalitesi midir nedir mevzuat bunlara ben yetişemedim bilgi sahibi değilim aydınlatırsan çok mutlu olurum

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Gorkem Yavuz
Hocam emeğinize sağlık öncelik ile. Sorum şu neden bi amd ekran kartı değilde nvıdıa vram olarak daha yğksek fp bi ekran kartı seçilebilir diye düşünüyorum ama ısrarla 4060ti yoğunluğu var sebebi nedir mesela dlss den ötürü mü sadece aksi halde amd de fsr bulunuyor çünkü üretici kalitesi midir nedir mevzuat bunlara ben yetişemedim bilgi sahibi değilim aydınlatırsan çok mutlu olurum
Şimdi şöyle. Ne iş yapacaksın? Ultra ayarlarda 0 sıkıntı oyun oynucam reiz, video falan çekerim dersen AMD al. Yok ben iş yapıcam yazılımla uğraşıcam oyunda oynar render da yapar videoda çekerim dersen NVIDIA en doğru karar olur. AMD'de daha çok vram var yani oyunları ultra grafikte oynar kasmaz drop yaşamazsın, nvidia bu konuda cimri. Yazılım sorunları falan vardı hallettiler. Ben rx6700 kullanıyorum memnunum baya. Serin de çalışıyor. Teknoloji olarak sıkıntı yaratmaz zaten AMD saf kas gücünde nvidia yı geçiyor. F/p olarak da amd daha iyi.

Siave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fevzican
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ediyorum oyun oynama taraftarıyım daha çok ve görsel takıntım da olabilşyor (hikaye oyunlarında) amd kullanmak isterşm ama çekiniyorum daha öncesinde kullanmadığım için birde kronşk sorunu olabilen kartlarmı oluyordu emin değilim firmanın ahına girmeyeyim rx6700xt kartına baktım gerçekten güzel bi kart 4060ti ile kıyaslanıyor nvidianın dlss teknolojisi olduğu gibi amdnin fsr ı var ama dlss daha mı işlevli kalıyordu hani bi oyunda dlss bulunuyorken fsr bulunmuyor olmaz değil mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,823
Üyeler
152,342
Son üye
remendorix
Top Bottom