Neler Yeni

20K-25K Arası Laptop Önerisi

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Bütçe
25000
Merhabalar arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 20k-25k TL arası, hem çalışabileceğim hemde oyun oynayabileceğim bir laptop arıyorum. Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerin satış politikalarından memnun olmadığım için bu sitelerden almayı tercih etmiyorum. Güvenilir bir yer ve güvenilir bir marka önerebilirseniz sevinirim. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim. (Eğer çok iyi bir bilgisayar bu fiyatlara kadar düşmüşse 25k ya çıkabilirim.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
Eğer fanboy değilsen Monster HP Victus modeli öneririm onlar bu fiyata alınabilecek ürünler. 6-7 Adet laptop kullanmış olmama rağmen bu iki model harici aşırı sıkıntı oluyor.

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer fanboy değilsen Monster HP Victus modeli öneririm onlar bu fiyata alınabilecek ürünler. 6-7 Adet laptop kullanmış olmama rağmen bu iki model harici aşırı sıkıntı oluyor.
Hocam tek derdim sorun çıkarmayacak bir siteden sorun çıkarmayacak bir modelin bilgisayarını alabilmek, yani bu koşullar sağlandığı sürece benim için herhangi bir sorun yok. İlk başta Amazon'dan Lenovo aldım ama monitör kalitesi kötüydü ve normalden fazla ışık sızması vardı ondan dolayı onu iade ettim. Daha sonra Trendyol'dan Acer Nitro 5 aldım onda da ölü piksel çıktı onu da Trendyol'a gönderdim ve şans eseri o da iade edildi o yüzden biraz titiz davranıyorum.

Ekleme: Normalde Trendyol ve Hepsiburada vb yerlerden alanlar iade değişim gibi işlemlerde sorun yaşamış bundan dolayı bu sitelerden almak istemiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
Allah'a şükür abra a7 aldım ve de memnunum sana da tavsiye ederim. Direkt olarak beğenmezsen iade edersin zaten fakat bazı fanboyların kötülemesine bakma soğutucu ile 45 derecelik açıda kullanırsan hiç bir sıkıntı olmadan saatlerce kullanabilirsin. Ses olur diye de endişe etme sessiz modu hakikaten ses çıkartmıyor.

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Allah'a şükür abra a7 aldım ve de memnunum sana da tavsiye ederim. Direkt olarak beğenmezsen iade edersin zaten fakat bazı fanboyların kötülemesine bakma soğutucu ile 45 derecelik açıda kullanırsan hiç bir sıkıntı olmadan saatlerce kullanabilirsin. Ses olur diye de endişe etme sessiz modu hakikaten ses çıkartmıyor.
Öneriniz için teşekkürler peki bu bilgisayarı Monster'ın kendi sitesinden mı aldınız?

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Trendyol üzerinden Monster dan aldım daha iyi diye ama şu an benim kullandığım model kaldırıldı. Kendi sitesinden alman daha iyi olacaktır.
Anladım hocam değerlendireceğim teşekkürler. Forumda bu mesajımı okuyan varsa eğer bunun haricinde başka fikirlere açığım.

Son düzenleme:

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Biraz daha araştırma yaptım ve sanırım diğer siteleride değerlendirmem gerekiyor. Uygun fiyatlı, güvenilir başka laptop önerileri olan var mı?

soul

80+ Silver
Biraz daha araştırma yaptım ve sanırım diğer siteleride değerlendirmem gerekiyor. Uygun fiyatlı, güvenilir başka laptop önerileri olan var mı?
Hangi sitelerden bakıyorsun.
Hb , Trendyol ile ne sorun yaşadın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu model şuan en mantıklısı.

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Hangi sitelerden bakıyorsun.
Hb , Trendyol ile ne sorun yaşadın?

Bu model şuan en mantıklısı.

Hocam aslında ben bir sorun yaşamadım çok şükür. Başlangıçta buradaki Lenovo Laptop'u almıştım ancak monitörünün kalitesiz olması ve fazla miktarda ışık sızması olmasından dolayı iade etmek zorunda kalmıştım ve bu bilgisayar koşulsuz şartsız iade edildi. Daha sonra Trendyoldan buradaki bilgisayarı 20.000 TL'ye aldım ve bilgisayar geldiğinde monitöründe parlak piksel ile karşılaştım. 1 hafta boyunca düzeltmek için her yolu denedim ancak düzelmeyince Trendyol ile görüşüp bilgisayarı iade/değişim için gönderdim. Normalde değişim istiyordum ama servis direkt iade kararı çıkardı ve bu bilgisayarda direkt iade edildi.

Yukarıda dediğim gibi ben bir sıkıntı yaşamadım ancak forumlarda hepsiburada, trendyol vb. sitelerde sorun yaşayan, THH'ye başvuran ve parasını alabilmek için aylarca bekleyenlerin olduğunu gördüm. Ben şimdilik şanslıyım ancak ikinci sefer yine bir sıkıntı ile karşılaşırsam bu senaryoları yaşamak istemiyorum. Bu arada Amazon'u yukarıda dediğim sitelerden hariç tutuyorum. Çünkü iade politikası oldukça iyi her durumda koşulsuz şartsız iade alıyorlar.

soul

80+ Silver
Hocam aslında ben bir sorun yaşamadım çok şükür. Başlangıçta buradaki Lenovo Laptop'u almıştım ancak monitörünün kalitesiz olması ve fazla miktarda ışık sızması olmasından dolayı iade etmek zorunda kalmıştım ve bu bilgisayar koşulsuz şartsız iade edildi. Daha sonra Trendyoldan buradaki bilgisayarı 20.000 TL'ye aldım ve bilgisayar geldiğinde monitöründe parlak piksel ile karşılaştım. 1 hafta boyunca düzeltmek için her yolu denedim ancak düzelmeyince Trendyol ile görüşüp bilgisayarı iade/değişim için gönderdim. Normalde değişim istiyordum ama servis direkt iade kararı çıkardı ve bu bilgisayarda direkt iade edildi.

Yukarıda dediğim gibi ben bir sıkıntı yaşamadım ancak forumlarda hepsiburada, trendyol vb. sitelerde sorun yaşayan, THH'ye başvuran ve parasını alabilmek için aylarca bekleyenlerin olduğunu gördüm. Ben şimdilik şanslıyım ancak ikinci sefer yine bir sıkıntı ile karşılaşırsam bu senaryoları yaşamak istemiyorum. Bu arada Amazon'u yukarıda dediğim sitelerden hariç tutuyorum. Çünkü iade politikası oldukça iyi her durumda koşulsuz şartsız iade alıyorlar.
Yani o zaman Amazon dan bakalım sana.

Satıcı Amazon, olmazsa yine iade edersin.
Unutma teknoloji şans işidir.

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Yani o zaman Amazon dan bakalım sana.

Satıcı Amazon, olmazsa yine iade edersin.
Unutma teknoloji şans işidir.

Onu deneyimledim zaten hocam 5 yıl önce de benzer olayları yaşayıp Acer Nitro 5 almıştım. O zamanlarda da Vatan Bilgisayar ile sıkıntılar yaşamıştım.
Bu bilgisayarı görmüştüm hatta listemde yer alıyor ancak işlemcisi ile ilgili şüphelerim var. İşlemcisi nasıldır? İ5 12500h ile arasında ne kadarlık bir performans farkı var?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,623
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom