Neler Yeni

20K-25K Arası Laptop Önerisi

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Asil
Hocam diğerini alsam sıcaklık kasa kalitesi vs gibi sorunlar yaşayamaktan korkuyorum. Bu model için kaliteli diyorlar ondan bu modeli değerlendirdim.
bende victus kullanıyorum evet kasa olarak güzel kaliteli ancak bu paraya 3050ti alınmaz 4050 varken. Arkadaşımda nitro 5 var gayet memnun

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
bende victus kullanıyorum evet kasa olarak güzel kaliteli ancak bu paraya 3050ti alınmaz 4050 varken. Arkadaşımda nitro 5 var gayet memnun
Anladım hocam peki iki bilgisayarı da görmüş birisi olarak fiyattan bağımsız olarak hangisini önerirsiniz?

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Bunu eledim zaten iyi diyen yoktu şimdi aşağıdaki bilgisayarlar arasında kararsız kaldım.

Bu bilgisayar fiyatına göre performanslı gibi duruyor ondan almayı düşünüyorum ancak ısınma ve cızırtı sesi gibi sıkıntı yaşayanlar olduğunu duydum.

Bunu da bir arkadaşım kullanıyor oldukça memnun ayrıca forumda kullananların çoğu gayet memnun

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Asil
Anladım hocam peki iki bilgisayarı da görmüş birisi olarak fiyattan bağımsız olarak hangisini önerirsiniz?
victus ancak watt değerleri eşit olursa tabiiki acer ın watt değeri eğer ikisininde ekran kartı aynıysa öne geçiriyor ancak bu durumda sen 4050li olanı almalısın. Tamammen bu konudan bağımsız olarak sadece kasa bakımından değerlendirirsek yani diğer özellikleri eşit gibi düşünürsek victus daha iyi ama aham şaham mükemmel bir fark yoktur. İşin kısası bu 2 sinden birisini alıcaksan 4050 li olana yapıştır gitsin

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
victus ancak watt değerleri eşit olursa tabiiki acer ın watt değeri eğer ikisininde ekran kartı aynıysa öne geçiriyor ancak bu durumda sen 4050li olanı almalısın. Tamammen bu konudan bağımsız olarak sadece kasa bakımından değerlendirirsek yani diğer özellikleri eşit gibi düşünürsek victus daha iyi ama aham şaham mükemmel bir fark yoktur. İşin kısası bu 2 sinden birisini alıcaksan 4050 li olana yapıştır gitsin
Anladım hocam teşekkürler bende daha çok bu bilgisayara ağırlık verdim. Acaba Kasım ayında kara cumadan dolayı fiyatının düşmesi gibi bir ihtimal olabilir mi?

Son düzenleme:

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Asil
Anladım hocam teşekkürler bende daha çok bu bilgisayara ağırlık verdim. Acaba Kasım ayında kara cumadan dolayı fiyatının düşmesi gibi bir ihtimal olabilir mi?
valla o zamana büyük ihtimalle bindirimin indirimi olur yani zararda çıkarsın gibi ama bilemem yinede

soul

80+ Silver
Bunu eledim zaten iyi diyen yoktu şimdi aşağıdaki bilgisayarlar arasında kararsız kaldım.

Bu bilgisayar fiyatına göre performanslı gibi duruyor ondan almayı düşünüyorum ancak ısınma ve cızırtı sesi gibi sıkıntı yaşayanlar olduğunu duydum.

Bunu da bir arkadaşım kullanıyor oldukça memnun ayrıca forumda kullananların çoğu gayet memnun
Acer almalısın. Cızırtı sesi ilk defa duydum yeni kasalarda.

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Acer almalısın. Cızırtı sesi ilk defa duydum yeni kasalarda.
Hocam bende bir iki yerde duydum onlar da belki onların şansına olabilir bilemiyorum. Bunu Acer için söylemiştim bu arada. Eğer herhangi bir sorunu yoksa aslında bunu almayı isterim bu özelliklerde bundan ucuzu yok.

soul

80+ Silver
Hocam bende bir iki yerde duydum onlar da belki onların şansına olabilir bilemiyorum. Bunu Acer için söylemiştim bu arada. Eğer herhangi bir sorunu yoksa aslında bunu almayı isterim bu özelliklerde bundan ucuzu yok.
Bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Alabilirsin.

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Alabilirsin.
Anladım hocam peki bu fiyata alınır mı yoksa Kasım fırsatlarını beklesem o zamanlarda düşer mi?

soul

80+ Silver
Anladım hocam peki bu fiyata alınır mı yoksa Kasım fırsatlarını beklesem o zamanlarda düşer mi?
Bence al geç.
1 hafta önce çok daha ucuzdu laptoplar.
Fiyatları arttırıp kasım ayının yolunu yapıyorlar tahminimce.

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Bence al geç.
1 hafta önce çok daha ucuzdu laptoplar.
Fiyatları arttırıp kasım ayının yolunu yapıyorlar tahminimce.
O ihtimali bende düşündüm ama genel olarak aşırı bir artış oldu. Kasım ayında ya eski yerlerine düşerse diye düşünüyorum ama yine de bilemiyorum malum ülkemizde herşeyin fiyatı her geçen gün artıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,698
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32
Top Bottom