Neler Yeni

20k Bütçe ile alınabilecek masaüstü PC tavsiye

theSENSEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ömür Dağ
Merhaba 20 K bütçem var oyun odaklı bi sistem istiyorum önerileriniz nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Şan Özşaho

Screenshot_20240630_101542_Samsung Internet.jpg
Bu tarz bir ayarlama yapılarak alınabilir, birkaç farklı siteye de bakmayı düşünüyorum ancak çok farklı sonuçlar çıkacağını düşünmüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Atmış olduğum sistemden daha ucuzunu bulamadım bu sistem işinizi oldukça görecektir, sistemi daha da uyguna getirmek için bazı şeylerden feragat etmeniz gerekebilir ben bunun yapılmasının doğru olduğunu düşünmüyorum eğer attığım şekilde alırsanız çok memnun olacaksınız. Anakartı b serisi seçtim çünkü ileride işlemciye overclock yapma gibi bir düşünceniz olursa yapabilmeniz için şarttı, ayrıca işlemci overclocklanmaya oldukça müsait, ramleri 16x2 yaptım çünkü anakartta 2 slot ram girişi olduğundan 8x2 yapılsaydı ileride arttırmak için komple yeni ram almanız gerekecekti, ssd'yi güzel bir markanın 1tb versiyonunu koydum okuma yazma hızı da gayet tatmin edici, kasa olarak msi mag tercih ettim çünkü rampage, everest gibi markalar problem çıkarabiliyor kendimde kullandığımdan biliyorum. Aklınıza takılan ve bilgim dahilinde olan bir şey olursa sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

theSENSEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ömür Dağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Alıntıyı görüntüleBu tarz bir ayarlama yapılarak alınabilir, birkaç farklı siteye de bakmayı düşünüyorum ancak çok farklı sonuçlar çıkacağını düşünmüyorum

Atmış olduğum sistemden daha ucuzunu bulamadım bu sistem işinizi oldukça görecektir, sistemi daha da uyguna getirmek için bazı şeylerden feragat etmeniz gerekebilir ben bunun yapılmasının doğru olduğunu düşünmüyorum eğer attığım şekilde alırsanız çok memnun olacaksınız. Anakartı b serisi seçtim çünkü ileride işlemciye overclock yapma gibi bir düşünceniz olursa yapabilmeniz için şarttı, ayrıca işlemci overclocklanmaya oldukça müsait, ramleri 16x2 yaptım çünkü anakartta 2 slot ram girişi olduğundan 8x2 yapılsaydı ileride arttırmak için komple yeni ram almanız gerekecekti, ssd'yi güzel bir markanın 1tb versiyonunu koydum okuma yazma hızı da gayet tatmin edici, kasa olarak msi mag tercih ettim çünkü rampage, everest gibi markalar problem çıkarabiliyor kendimde kullandığımdan biliyorum. Aklınıza takılan ve bilgim dahilinde olan bir şey olursa sorabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim ilginiz için değerlindireceğim sistemi beğendim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,837
Üyeler
156,528
Son üye
apoow
Top Bottom