Neler Yeni

20K bütçe ile toplama bilgisayar tavsiyesi

DevrimBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Samet FIRAT
Bütçe
20000
Selam dostlar. Elimde 20.000 TL bütçem var. Hem oyun hem de sistem için kullanabileceğim toplama masaüstü bilgisayar tavsiyesi istiyorum. Hazır toplanmış sistem olması şart değil, yeter ki fiyat/performans odaklı olsun. Hem yeni nesil oyunları oynamak hem de video düzenleme programı, kayıt stüdyosu programı, oyun yapma motoru gibi kullanımları da yapmak istiyorum. Bütçe 3 aşağı 5 yukarı değişebilir çok uçuk olmadığı sürece. Şimdiden teşekkür ederim.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
Selam dostlar. Elimde 20.000 TL bütçem var. Hem oyun hem de sistem için kullanabileceğim toplama masaüstü bilgisayar tavsiyesi istiyorum. Hazır toplanmış sistem olması şart değil, yeter ki fiyat/performans odaklı olsun. Hem yeni nesil oyunları oynamak hem de video düzenleme programı, kayıt stüdyosu programı, oyun yapma motoru gibi kullanımları da yapmak istiyorum. Bütçe 3 aşağı 5 yukarı değişebilir çok uçuk olmadığı sürece. Şimdiden teşekkür ederim.

DevrimBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Samet FIRAT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan

DevrimBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Samet FIRAT

DevrimBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Samet FIRAT
günaydın hocam :) sehrınızdekı vatan bılgısayar subelerını arıyarak kalmıssa sıparıs edebılırsınız.

Şu sistem daha iyi değil mi hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kaan Yılmaz
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kaan Yılmaz
Fazla teknik bilgim yok, o yüzden buradayım :)
Bu sistemi buralarda fazla görmediğim için tepki gösterdim. İleri gittiysem özür dilerim. Öncelikle Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerden hazır sistem almayın aldırtmayın. Fiyat desen uçuk. Parça kalitesi desen rezalet. Yanındaki ekipmanlarla ve bilgisayar ışıkları ile küçük çocukların gözünü boyuyor ve aileleri üzüyorlar. İlgili bir kaç arkadaş konunuzu görürse size yardımcı olur.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
Top Bottom