Neler Yeni

Öneri 20k'ya poco x6 pro alınır mı?

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Arda doğan
18900tl'ye poco x6 pro alınır mı 12/512 kamerası idare eder işlemcisi ram'i yüksek bu fiyata böyle amiral seviyesi olan ve kamerası poco'dan daha iyi olan herhangi bir telefon var mı? S23 falan işlemcisi güçsüz geldi bana birde batarya çabuk bitiyormuş redmi13 pro düşündüm kamerası güzel ama haricinde donanım olarak hepsi poco x6 pro'ya göre aşşağıda kamera çok çok önemli değil ama bu fiyata poco gibi var mı merak ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
alper
Kamera dışında poconun önüne geçen model yok, ben 20.600₺'ye 8/256 f6 aldım çok memnunum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana şu tavsiyede bulunayım, x6 pro için 20k'ya çıkabiliyorsan poco f6 8/256' ya yönel derim. Biliyorsundur Mi store'da 20.600₺ + kulaklık veya akıllı saat hediyesi var. X6 pro'da şebeke,batarya ve ısınma şikayetleri çok okudum. F6'da hiç bir şikayet yok,sana biraz bahsedeyim. Snapdragon 8sgen3 işlemci var Pubg 120fps "dengeli" modda bile oynatıyor, performans moduna almıyorum bile, ben pek fark olmadığı için 90fps'te oynuyorum cihaz dengeli modda saatlerce oynadığımda dahi sadece ılıyor ama yayladayım onu belirteyim. Batarya gerçekten çok iyi dediğim gibi saatlerce pubg oynuyorum şarj bitince değil sıkılıp bırakıyorum. Eski telefonumda 1,5 saat şarja takmaya alışmışım bu 15-20dk'da %20'lerden %80'lara geliyor gerçekten çok iyi hissettiriyor, şarj derdi yok. Stereo hoparlörler bas ağırlıklı tizler biraz dengeli olsa iyi olurmuş. Flow amoled ekran çok güzel,çok dengeli.

Kamera konusunda samsungla gündüz pek fark hissedilmez, güzel fotoğraflar ve videolar çekiyor, gece performansı pek iyi değil

Son düzenleme:

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
18900tl'ye poco x6 pro alınır mı 12/512 kamerası idare eder işlemcisi ram'i yüksek bu fiyata böyle amiral seviyesi olan ve kamerası poco'dan daha iyi olan herhangi bir telefon var mı? S23 falan işlemcisi güçsüz geldi bana birde batarya çabuk bitiyormuş redmi13 pro düşündüm kamerası güzel ama haricinde donanım olarak hepsi poco x6 pro'ya göre aşşağıda kamera çok çok önemli değil ama bu fiyata poco gibi var mı merak ettim
Bu bütçede POCO F6 almanız en iyisi olur. Şu anda kampanya var Xiaomi'nin uygulamasında veya sitesinde Poco F6 8 GB RAM versiyonunu sepete eklerseniz monitör, saat veya kulaklık arasından seçtiğinizi hediye ediyor.

Kampanyaya başka bir forumda açtığım bu konudanda bakabilirsiniz:

Top Bottom