Neler Yeni

Android 20.600TL'ye 8-256 Poco F6 alınır mı

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kürşat
5 seneye yakın bir süredir Meizu 16th kullanıyorum telefon duvara kafa attı tuz buz oldu, yeni bir telefon almam gerekiyor, benim için işlemci en önemli kriter sonra batarya, kamerasıda meizum'dan kötü olmasın yeter .İlk poco x6 pro düşünüyordum gezinirken baktım ki mi com'da poco f6 biraz indirime girmiş kuponla ama hediyesiz 20600tl. şebeke,wifi ve batarya tüketim şikayeti x6 pro'da çok okudum f6'ya yöneldim gibi. Geçen pazar HB'de poco x6 pro 8-256gb 15.350 liraydı, yine böyle bir fırsat olursa poco x6 pro mu alayım veya poco f6 8-256 alsam daha mı iyi olur.

Bu arada meizumun son hali
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Uzun ömürlü bir telefon istiyorsanız pocodan uzak durun Geçen sene poco X3 pro telefonun anakartini yaktım çünkü çok güçlü bir işlemci olan snaldragon 860i cihaz soğutmadi ve anakarti yandı.
Not: işlemci güçlü diye benim gibi hata yapıp sakın poco almayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac
Nerede satılıyor hocam s23 24 bine? 128gb diyorsanız şuan 27 bin gözüküyor
indirime giriyorlar dün 24 bine vardı vodafone da hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

görüşünüz için teşekkür ederim. Mevcut Meizu'm 6inç ekrana sahip, s23 sanırım 6.1 yani aynı sayılır. Biraz daha büyük ekrana geçmek istiyorum ve biraz daha büyük batarya ve de hızlı şarj beklentimde var.
20 binden fazla bir telefona para vermek istemiyorum. Mevcut bütcemle iki telefon arasından birini seçeceğim, teşekkürler
hocam 20 binden fazla vermiyecekseniz bataryası düşük ama zorlamadıgınız sürece gayet günü cıkaran s22 var 18 bine ekranı küçük olabilir piksel yoğunlugu artıyor ve daha canlı güzel gözüküyor ayrıca içinde snapdragon 8 gen 1 var

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
alper
Uzun ömürlü bir telefon istiyorsanız pocodan uzak durun Geçen sene poco X3 pro telefonun anakartini yaktım çünkü çok güçlü bir işlemci olan snaldragon 860i cihaz soğutmadi ve anakarti yandı.
Not: işlemci güçlü diye benim gibi hata yapıp sakın poco almayın
tamam hocam değerlendireceğim, teşekkürler

indirime giriyorlar dün 24 bine vardı vodafone da hocam

hocam 20 binden fazla vermiyecekseniz bataryası düşük ama zorlamadıgınız sürece gayet günü cıkaran s22 var 18 bine ekranı küçük olabilir piksel yoğunlugu artıyor ve daha canlı güzel gözüküyor ayrıca içinde snapdragon 8 gen 1 var
Haklısınız kaliteli bir amiral gemisi ama beklentilerimi karşılamıyor malesef yoksa ekranı,kamerası,malzeme kalitesi çok iyi tabi ki.

İlerleyen günlerde telefon fiyatları artar mı, tahmininiz nedir bu yönde ? telefon hemen alınmalı mı yoksa bir kaç hafta beklesek zararlı çıkar mıyız ?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac
tamam hocam değerlendireceğim, teşekkürler

Haklısınız kaliteli bir amiral gemisi ama beklentilerimi karşılamıyor malesef yoksa ekranı,kamerası,malzeme kalitesi çok iyi tabi ki.
hocam size diyim xiaomi almak pişmanlık her ne kadar iyi olursa olsun müşteri hizmetleri bile berbat biz robot süpürge almıştık süpürge bozuktu çekme konusunda gönderdik bozuk oldugunu kabullendiler garantideydi ama hep 15 gün bekletip geri gönderdiler düzelen bir şey olmadı makineyide yenisiyle değişmediler direkt mağduriyet firması diyebilirim çıkan yazılımsal bir problemde bile arkadaşımın xiaomi telefonunda çıktı cocuk 4 ay telefonsuz kaldı biz şahidiz artık gülüyoduk cocuga yani bence hiçbir yönüyle tercihlik marka değil 1-2 yıla kasmalar başlıyor yazılımsal yavaşlatmada yapıyorlar ama genede siz bilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
alper
hocam size diyim xiaomi almak pişmanlık her ne kadar iyi olursa olsun müşteri hizmetleri bile berbat biz robot süpürge almıştık süpürge bozuktu çekme konusunda gönderdik bozuk oldugunu kabullendiler garantideydi ama hep 15 gün bekletip geri gönderdiler düzelen bir şey olmadı makineyide yenisiyle değişmediler direkt mağduriyet firması diyebilirim çıkan yazılımsal bir problemde bile arkadaşımın xiaomi telefonunda çıktı cocuk 4 ay telefonsuz kaldı biz şahidiz artık gülüyoduk cocuga yani bence hiçbir yönüyle tercihlik marka değil 1-2 yıla kasmalar başlıyor yazılımsal yavaşlatmada yapıyorlar ama genede siz bilirsiniz
Doğrudur haklısınız ama ne yazık ki para pul oldu alım gücü bırakmadılar, bende isterim kamerası Ay'ı yakınlaştıran telefon almayı fakat fiyatlarda astronomik, mevcut bütceyle mecburen donanımı iyi olan cihaza yöneliyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac
Doğrudur haklısınız ama ne yazık ki para pul oldu alım gücü bırakmadılar, bende isterim kamerası Ay'ı yakınlaştıran telefon almayı fakat fiyatlarda astronomik, mevcut bütceyle mecburen donanımı iyi olan cihaza yöneliyoruz.
kral s23fe var s22 var seçenek hepsi

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Sercan SAYİT
Güzel fırsat, daha pahalıydı diye hatırlıyorum bu cihazın fiyatını. Honor 200 bundan daha düşük donanıma sahip olmasına rağmen 31999TL'den satışa çıktı ülkemizde.

şahin doğan

80+ Platinum
F6 Mantıklı olur. Kamera beklentinde aman aman olmadığından seni üzecek tek tarafı yazılım olabilir diyeceğim fakat Flyme'de çok başarılı değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
alper
F6 Mantıklı olur. Kamera beklentinde aman aman olmadığından seni üzecek tek tarafı yazılım olabilir diyeceğim fakat Flyme'de çok başarılı değil.
Meizuyu ozamanlar donanımı için tercih etmiştim, hatta meizu almasam mavi renk mi9t alacaktım fakat snapdragon 845 ağır basmıştı. Güncelleme var yazısı görmek istediğim doğru :) Şimdi de snapdragon 8sgen3 ağır basıyor

şahin doğan

80+ Platinum
Meizuyu ozamanlar donanımı için tercih etmiştim, hatta meizu almasam mavi renk mi9t alacaktım fakat snapdragon 845 ağır basmıştı. Güncelleme var yazısı görmek istediğim doğru :) Şimdi de snapdragon 8sgen3 ağır basıyor
Şahsen bu kullanım tarzında S23 Fe veya başka bir seçenek yerine F6 almak çok daha mantıklı. Güncelleme yerine Daha iyi işlemci, daha iyi ekran, daha iyi pil, hızlı şarj alıyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,125
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom