Neler Yeni

Android 20.600TL'ye 8-256 Poco F6 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
alper
Güzel fırsat, daha pahalıydı diye hatırlıyorum bu cihazın fiyatını. Honor 200 bundan daha düşük donanıma sahip olmasına rağmen 31999TL'den satışa çıktı ülkemizde.
Doğrudur, merak ettiğim şey 1 veya 2 hafta sonra fiyat artışı olabilir mi veya durağan mı seyreder ? Bana kalırsa x6 pro 12-512gb varyantı ile f6 8-256gb aynı fiyat bandında olmalıydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen bu kullanım tarzında S23 Fe veya başka bir seçenek yerine F6 almak çok daha mantıklı. Güncelleme yerine Daha iyi işlemci, daha iyi ekran, daha iyi pil, hızlı şarj alıyorsun.
Doğru analiz yaptınız, ayrıca tasarımda çok önemli. S23fe bana sorarsanız çerçevelerinden dolayı çirkin ve kaba görünüyor alt ve üstü çerçeveyi çeneli bırak yanları ince tut bari.. Buna ek olarak taze ürün almak istiyorum güncelleme desteğinden dolayı. Xiaomi 'nin yazılım konusunda yapılan olumsuz tavsiyeler doğru ne yazık ki. Ama f6 fena bir seçim olmaz şu şartlarda

Son düzenleme:

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Sercan SAYİT
Doğrudur, merak ettiğim şey 1 veya 2 hafta sonra fiyat artışı olabilir mi veya durağan mı seyreder ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçek ekonomistler her zaman piyasanın daha kötüye gideceğini söylüyor ki gelecek için yine aynı şeyleri söylemeye devam ediyorlar o yüzden bütçeniz el veriyorsa hiç düşünmeden alın.

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Turan Durmaz
Poco içinize sinmediyse ay sonuna kadar 3 yeni cihaz çıkacak onları da araştırı Honor 200 ve 200 pro ve realme GT6

Top Bottom