Neler Yeni

🔥İndirim 21 AĞUSTOSTAN ÖNCE GELEN YURT DIŞI ÜRÜNLER

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Cemal
Kargo süresi 21 Ağustos tarihinden önce gelen yurt dışı indirimli ürünleri paylaşma postu
%60 gümrük "vergisi" ödemek istemeyenler için
-Bu işin tadı kaçtı muhsin-

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Taha
İlgilendiği Kategoriler
Gündem - Ticaret - Oyun Dünyası - Borsa ve Yatırım
Takibe aldım konuyu.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Yunus Şahin
Gümrük vergisini ödeme ekranında ödendiği için 21'den önce alınan ürünler tabii olacağını sanmıyorum.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kargo süresi 21 Ağustos tarihinden önce gelen yurt dışı indirimli ürünleri paylaşma postu
%60 gümrük "vergisi" ödemek istemeyenler için
-Bu işin tadı kaçtı muhsin-
Bunu kimse bilemez. Yarın geleceği görünen ürün bir anda görünmez olabilir. Bir bakarsın ağustos sonu bulunur.

Palo DAYI

80+ Gold
Beyler şimdi mantıken düşündüğümüzde aliden birsey alırken zaten vergisi ödenmiş bir şekilde gümrüğe geliyor yani 20 ağustosta sonra gümrüğe eline geçse bile zaten bu ürüne extra vergi nasıl eklicek ekliyememesi lazim çünkü normalde yani şuanda da ekleyemiyor alırken vergiyi ödüyoruz yanlismiyim

Checkmate

80+ Silver
Beyler şimdi mantıken düşündüğümüzde aliden birsey alırken zaten vergisi ödenmiş bir şekilde gümrüğe geliyor yani 20 ağustosta sonra gümrüğe eline geçse bile zaten bu ürüne extra vergi nasıl eklicek ekliyememesi lazim çünkü normalde yani şuanda da ekleyemiyor alırken vergiyi ödüyoruz yanlismiyim
Doğru da yine de muz cumhuriyeti burası heran her şey olabilir ek vergi keseceğiz de diyebilirler.

Palo DAYI

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Alp Öztürk
Bence satın alınmış vergisi alınmış ürüne daha sonra vergi kesemezler zaten kargoya vergisi ödenmiş olarak geliyor.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,372
İsim
kilan embappe
Ağlamak istiyorum. Aliexpress benim en sevdiğim şey. Bağımlıyım ben. Yargılamanın beni. Bu şey olamaz saçmalamayın. Yoooook

Top Bottom