Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GÜMRÜK SORUNU için güncelleme 🔥 Mekanik klavyeler 112-165 TL 🔥🔥🔥 HK Gaming Puding Tuş Takımı - 113 TL 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,219
İsim
Kerem Çavuş
Önermiyor sadece sipariş numarasını istiyor forumdan değil sanirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aradığım da o da başkasından aldığını belirtti ben gece çalışıyorum beni gündüz rahatsız etme vs dedi başından kovmaya çalıştı
satın alırken ticari amaçla almadığına dair beyanname imzalayıp aldıysa ondan korkup vermiyodur :D

aldığı kişinin numarası versin o zaman bence benim dediğim gibi oldu başından savmaya çalışıyo

Checkmate

80+ Bronze
3389 un dpi vesaire ayarlayabildiniz mi ? Yada ayarlanacak bi program var mı ? 3360 için sormuyorum 3389 Sensör için. ?
Yok. Ama dpi tuşuna basarsan 400 800 1200 1600 diye geçiş yapıyor zaten.
Çalışan yok mu hiç ? Denemedim ben daha.
Klavyeyi bozmak mı istiyorsunuz :D Hk gaminge firmware update yapmayın mizara ben yaptım bir şey olmadı ama yaparken kesinlikle sorun olmayacak diye bir şey yok.

Önermiyor sadece sipariş numarasını istiyor forumdan değil sanirim

Aradığım da o da başkasından aldığını belirtti ben gece çalışıyorum beni gündüz rahatsız etme vs dedi başından kovmaya çalıştı
Üzüldüm hocam, benim pembe mousenin scrollu yamuk plastiği büyük ihtimalle doğru dürüst sertleşmeden takmışlar, hk gaminge mail attım adamlar saçma sapan cevap verdi. Büyük ihtimalle siniz klavyenin içindeki yazılım komple silinmeli ardından firmware update atılmalı.

Son düzenleme:

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Deniz

farklı bir klavye fakat bu tarz bi müdahele belki yardımcı olur.

federalper

80+ Silver

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
durgodlar geldi bu arada firmware yapmadan kullanıyorum. bir sorun yok şimdilik.

Gayet guzel bence
komik duruyor baya ama her marka yapıyormuş bunu sonradan gördüm

Öyle halledebileceginiz bir şey değil dünya da mekanik olan gk larda hiç kimse çözememis tek çözüm refund veya değişim yazıyor heryerde
peki.

Son düzenleme:

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,219
İsim
Kerem Çavuş
elimde mz60 yellow switch var gk61 black gateron la takas etmem mantıklı mı sırf renk için hangisi daha iyi?

Checkmate

80+ Bronze
Mira m de geldi mira s den sonra mira m kullanınca attan inip eşşeğe binmek gibi oldu, hayatımda daha kötü çok az mouse gördüm. Clickler kötü, plastiği sağlam hissetirmiyor, yan kısımlar gıcırdıyor, click hissiyatı berbat. Yani kesinlikle tavsiye etmiyorum mira mi, zaten mira s daha sonra çıktı yani yapı kalitesi olarak daha iyi bir mouse. Mira s için konuşmak gerekirse mira m ile kıyaslarsam şaşırtıcı biçimde çok çok daha kalite. Plastiği daha sağlam hissettiriyor, gıcırdama vs yok, click hissiyatı daha sert daha güzel yan tuşlar daha güzel kesinlikle mira m alacağınıza mira s alın bin kat daha iyi yeminle.

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
Mira m de geldi mira s den sonra mira m kullanınca attan inip eşşeğe binmek gibi oldu, hayatımda daha kötü çok az mouse gördüm. Clickler kötü, plastiği sağlam hissetirmiyor, yan kısımlar gıcırdıyor, click hissiyatı berbat. Yani kesinlikle tavsiye etmiyorum mira mi, zaten mira s daha sonra çıktı yani yapı kalitesi olarak daha iyi bir mouse. Mira s için konuşmak gerekirse mira m ile kıyaslarsam şaşırtıcı biçimde çok çok daha kalite. Plastiği daha sağlam hissettiriyor, gıcırdama vs yok, click hissiyatı daha sert daha güzel yan tuşlar daha güzel kesinlikle mira m alacağınıza mira s alın bin kat daha iyi yeminle.
Bende mira s var bu clickler oynuyor biraz onun dışında güzel
hyperx hasteyi geçen ay almıştım mira s elime tam oturdu ve daha rahat hissettiriyor o yüzden hasteyi çekmeceye attım

erebor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ahmet mehmet
Sana dandik kopya gelmiş olma ihtimali? Bana gelen mira m gayet taş gibi. Gıcırdama yok plastiği sırıtmıyor ve tıklama hissiyatı keyifli

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,219
İsim
Kerem Çavuş
Sana dandik kopya gelmiş olma ihtimali? Bana gelen mira m gayet taş gibi. Gıcırdama yok plastiği sırıtmıyor ve tıklama hissiyatı keyifli
bendeki mira m de çöp diğer sirius küçük olduğu için clicki de doğal olarak daha kısa o yüzden daha sağlam hissettiriyo

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom