Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GÜMRÜK SORUNU için güncelleme 🔥 Mekanik klavyeler 112-165 TL 🔥🔥🔥 HK Gaming Puding Tuş Takımı - 113 TL 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
Mehmet
@federalper hocam siz mizar mz60 yazılımını mı kurdunuz? Websitesinde gk61 için ayrı yazılım var, redditte sanırım o yazılımı kuran birisi olmuş, cihazı algılanmamış. Sonra bunu denemiş sorunu çözülmüş. Tabii gk 61 yazılımını kurduysanız durum farklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reddit'te birisi şunu yazmış ve 4 5 kişi işe yaradığını söylemiş:
I went into program files x86, went to the Mizar Lab folder, went to the 00F1 folder, went to update, and ran the bootloader application in both the 00F1 and 00F4 folders. Fixed the keyboard for me.

Checkmate

80+ Bronze
I went into program files x86, went to the Mizar Lab folder, went to the 00F1 folder, went to update, and ran the bootloader application in both the 00F1 and 00F4 folders. Fixed the keyboard for me.
Benim okuduğum şey de buydu, ben güncellemeyi bunu kullanarak yaptım. Yani bunun ile yaptım ama brick olmuş cihazda çalışır mı bilmem.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
Mehmet
@federalper knk şimdi senin klavye nasıl düzeltilir biraz bakındım da, eğer doğru yazılım kurulu ise söyleyeceğim tuş kombinasyonlarını 3-5 sn bekleyip çeker misin?
fn+space
fn+esc+q
Yazılım kurulumu esnasında klavyeni algılamazsa d ve l tuşlarına basılı tutar mısın?

federalper

80+ Silver
En baş ilettim hocam onu da kurtarmadı maalesef
1667187320003.png

Yani böyle işleri bilen biri halledebilir gibi duruyor ama bilmiyorum

@federalper hocam siz mizar mz60 yazılımını mı kurdunuz? Websitesinde gk61 için ayrı yazılım var, redditte sanırım o yazılımı kuran birisi olmuş, cihazı algılanmamış. Sonra bunu denemiş sorunu çözülmüş. Tabii gk 61 yazılımını kurduysanız durum farklı.

Hocam mizarın yazılımını kurmadım GK61'in yazılımını kurmuştum

İsteyen bir arkadaş varsa 250 den vermeyi planlıyorum switchlerini ve keycaplerini kullanır veya klavyesini kırmızıya dönüştürmek isteyenler kasasını kullanır kendim 450 ye bir arkadaştan almıştım
Gateron Black Mekanik
Klavye sıfır diyebilirim yaklaşık 5 gündür kullanılıyordu kutusu vs her şeyi tam

Son düzenleme:

federalper

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Yani böyle işleri bilen biri halledebilir gibi duruyor ama bilmiyorum

Hocam mizarın yazılımını kurmadım GK61'in yazılımını kurmuştum

İsteyen bir arkadaş varsa 250 den vermeyi planlıyorum switchlerini ve keycaplerini kullanır veya klavyesini kırmızıya dönüştürmek isteyenler kasasını kullanır kendim 450 ye bir arkadaştan almıştım
Gateron Black Mekanik
Klavye sıfır diyebilirim yaklaşık 5 gündür kullanılıyordu kutusu vs her şeyi tam
Firma bana döndü benden sipariş numarası istiyorlar ama aldığım adam bana sipariş numarasını vermiyor vallaha ne yapacağım bilemiyorum

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Ben hallederdim aslında bu sorunu ama kurcalamam lazım. Yazılımsal her şeyin bir çözümü var

Silinsin

80+ Silver
Beyaz mekanik alacak varsa elimde kapalı kutu var dmden yazabilir 1 tane de kapalı kutu sarı switch siyah var ikisi de yellow switch mizar

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Öyle halledebileceginiz bir şey değil dünya da mekanik olan gk larda hiç kimse çözememis tek çözüm refund veya değişim yazıyor heryerde
Bir problem mi oldu ya neyi kaçırdık

TeknoAdam

80+
Brick olan arkadaşlara geçmiş olsun. Yazılımı kullansak ama güncelleme yapmasak sorun olur mu acaba? Klavye Gk61.

Ayrıca 700 800 hatta 1000 isteyen ve pahalı dediğim için linçleyenlere söylüyorum birinden 300e buldum birinden 2 tanesi 700e buldum. Piyasası budur ikinci elde. Ürünün garantisi faturası bizim adımıza olmadıkça o ürün ikinci eldir. Abartmaya gerek yok bazı şeyleri. Tabi serbest piyasa ve mal sizin malınız. İsterseniz 2000 yazın ama kalkıp da alıcı linçlemeyin burda. Alacak olan diğer arkadaşlara tavsiyem forum dışı araştırma yapmaları. İyi forumlar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,314
Üyeler
141,437
Son üye
rxolly_5
Top Bottom