Neler Yeni

2100 TL'ye Monitör Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,022
İsim
izoly çalışanı
bu bilgisayar nasıl peki arkadaşlar https://www.trendyol.com/j-tech/r47...b-256gb-m-2-ssd-hdm-i-masaustu-pc-p-105512077
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu sistem nasıl peki arkadaşlar
2.el kendin topla bu bütçeye. Trendyol'daki sistemleri alma sakın.

Ezekiel.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Bayrak
Dostum sana şöyle diyeyim eğer kendin toplayıcaksan anakart ve ekran kartını iyi al paraya kıy daha sonra para gelince eline işlemci falan geliştirirsin.

Sana şöyle bir sistem önrisi yapabilirim:

Bu parçalar 2700tl gibi bir fiyata geliyor 8gb ram var, işlemcisi iyi, ekran kartı 1 sene idare eder.
Dostum inanki 2100-2200tl gibi bir fiyata getirmek istedim fakat Ekonomi, Dolar.

Eğer önerdiğim parçaları toplarsan ssd ile pc hızlı açılır 8gb ram olduğu için oyunlarda daha iyi performans verir, işlemcisi gayet iyi amd ryzen serisinden, ekran kartı biraz kötü fakat şuanda ekran kartı piyasası uçmuş durumda, kasa olarak içinde psu olan ve güzel bir kasa koymak istedim ve bu fiyata ulaştı kasa cidden güzel gözüküyor fakat fiyatıda tuzlu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
Birde Şuanki Bilgisayarımda Hiçbir Oyun Oynayamıyorum ama parça eklemesi yapmam dahamı mantıklı olur acaba

İşlemci:AMD FX(tm)-6100 Six-Core Processor
Ekran Kartı:Radeon X300/X550/X1050 Series
Anakart:bunda modelde to be filled by O.E.M yazıyor anlamadım
8350 tak işlemci olarak 150ye bir soğutucu al psu al gtx 760 al(diğer arkadaşlar daha iyi öneri verirler)

Keptın

80+ Silver
Ekran kartı ve anakartının tam modeli nedir? İşlemciyi değiştirmene gerek yok bence

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dostum sana şöyle diyeyim eğer kendin toplayıcaksan anakart ve ekran kartını iyi al paraya kıy daha sonra para gelince eline işlemci falan geliştirirsin.

Bu parçalar 2700tl gibi bir fiyata geliyor 8gb ram var, işlemcisi iyi, ekran kartı 1 sene idare eder.
Dostum inanki 2100-2200tl gibi bir fiyata getirmek istedim fakat Ekonomi, Dolar.

Eğer önerdiğim parçaları toplarsan ssd ile pc hızlı açılır 8gb ram olduğu için oyunlarda daha iyi performans verir, işlemcisi gayet iyi amd ryzen serisinden, ekran kartı biraz kötü fakat şuanda ekran kartı piyasası uçmuş durumda, kasa olarak içinde psu olan ve güzel bir kasa koymak istedim ve bu fiyata ulaştı kasa cidden güzel gözüküyor fakat fiyatıda tuzlu.
PSU ve kasa çöp, ekran kartı alınmaz, SSD çöp.

Jaja50

80+ Silver

SSD çok kötü, PSU kötü, kasa kötü, ekran kartı lolü zor açar. kısaca çöppp

jouly

80+ Bronze
Arkadaşlar bütçem bu kadar 75Hrz monitörüm var. CS:GO Valorant LoL tarzı oyunlar oynamak istiyorum lütfen yardımcı olun
dostum bu bütçede sana tavsiyem 2.el olarak apu sistem toplaman .aklıma başka bir şey gelmiyor.Ben 2 yıl r3 2200g işlemciyi ekran kartsız kullandım csgo,valo tarzı oyunlarda düşük de 150 fps felan net alırsın.Daha sonra 2.el 1050 ti aldım şuan memnunum

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Adam monitör tavsiyesi demiş ama

Top Bottom